Оптимизация органов Пенсионного фонда в Николаевской области не отразится на качестве обслуживания граждан » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » ИНФОРМАЦИЯ » Оптимизация органов Пенсионного фонда в Николаевской области не отразится на качестве обслуживания граждан

Оптимизация органов Пенсионного фонда в Николаевской области не отразится на качестве обслуживания граждан

Оптимизация органов Пенсионного фонда в Николаевской области не отразится на качестве обслуживания граждан
Наприкінці грудня минулого року Урядом ухвалено рішення щодо оптимізації структури окремих районних управлінь Пенсійного фонду України шляхом їх об’єднання. Передусім такий крок стосується районів з невеликою кількістю пенсіонерів. Безумовно, виникли питання для чого потрібно об’єднувати районні управління, що таке об’єднання дасть людині та державі? Навіть поширюється інформація про те, що у зв’язку із таким об’єднанням в окремих районах взагалі ліквідують управління Пенсійного фонду, а пенсіонерам доведеться їхати за десятки кілометрів для вирішення своїх питань.

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області інформує громадськість про те, що кількість управлінь Пенсійного фонду в районах та містах Миколаївської бласті зменшиться з 24 до 22. При цьому погіршення якості обслуговування пенсіонерів, застрахованих осіб і страхувальників не буде. Фахівці з питань пенсійного забезпечення в Арбузинському та Врадіївському районах працюватимуть і надалі в тих самих приміщеннях, залах обслуговування, кабінетах, як і до об’єднання. Об’єднання кількох управлінь в одне не тягне за собою скорочення спеціалістів, які зайняті наданням послуг. Оптимізовано буде керівний склад.

Таке об’єднання є суто організаційним і його мета - покращити якість управління в пенсійній системі, ефективно та економно витрачати матеріальні та фінансові ресурси, оптимізувати зусилля працівників.

Об’єднання дасть змогу скоротити саме керівний апарат, централізувати функції кадрової та бухгалтерської служб. У підрозділах фонду продовжуватимуть працювати спеціалісти з обслуговування громадян, призначення, перерахунку та виплати пенсій, платежів до пенсійної системи, контрольно-перевірочної роботи, ведення електронних реєстрів, підтримки, адміністрування і захисту інформаційно-аналітичних систем, юридичної служби, які надаватимуть всю необхідну інформацію відповідно до запитів громадян, страхувальників та застрахованих осіб, повноваження керівників вищезазначених структурних підрозділів залишаються незмінними.

Отже, оптимізація територіальних органів Пенсійного фонду - це ще один важливий крок на шляху створення якісно нової системи пенсійного забезпечення, головною його метою і критерієм оцінки є схвальні відгуки громадян щодо якості наданих послуг.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий