З турботою про чистий Кінбурн... (фоторепортаж) » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » З турботою про чистий Кінбурн... (фоторепортаж)

З турботою про чистий Кінбурн... (фоторепортаж)

...зустрілися під егідою національного природного парку «Білобережжя Святослава» на «круглому столі» представники влади, бізнесу та громадськості 22 травня цього року в с Покровка в готелі «Пелікан». Директор НПП «Білобережжя Святослава» Козловський Ю.І. розповів присутнім про перспективні напрямки еколого-туристичної діяльності парку та взаємодії щодо поліпшення санітарного стану Кінбурнського півострова, а начальник відділу науки Чаус В.Б. презентував нові туристичні маршрути та еко-стежки. Проблеми та перспективи нового туристичного сезону на Кінбурні знайшли відображення у спільному діалозі всіх зацікавлених сторін. Так, перший заступник голови Очаківської райдержадміністрації Стовманенко С.П. наголосив на активізації рекламної кампанії у всіх ЗМІ та інтернет-ресурсах. Заступник начальника відділу економіки, природокористування та туризму Миколаївської облдержадміністрації Волчецький Р.В. відзначив значний історико-культурний потенціал території, який необхідно популяризувати. Директор готелю «Крута осип» Костирко В.Г. запропонував створити при Покровській сільраді спеціальну комунальну службу, яка б і займалася санітарною очисткою території населених пунктів, які не ввійшли до складу парку.

Також на гостей та запрошених чекала цікава екскурсія реліктовим лісом - Ковалівською сагою, відкриття туристичного сезону та символічного верстового стовпа, присвяченого цій події. Відвідали учасники «круглого столу» і морську галерею Кінбурну – виставку робіт художників Очаківщини Манжоса В.В., Карачевського І.О., Макарової О.А., що були запрошені до участі. Всі учасники заходу також змогли помилуватися картинами відомого художника-мариніста Володимира Зебека, що були представлені його сином Кирилом. Від спадкоємця династії Зебеків в дар національному парку було передано глиняну мініатюру з зображенням Трійці ангелів. За активну допомогу у санітарній очистці рекреаційних зон адміністрація готелю «Пелікан» отримала нагороду від НПП «Білобережжя Святослава» - почесний знак «Зірка Білобережжя».

Всі присутні на «круглому столі» обмінялися своїми поглядами щодо найбільш проблемних питань, повязаних з розвитком туристично-рекреаційного сезону на Кінбурні та визначили стратегічні завдання для подальшого вирішення.

З турботою про чистий Кінбурн...  (фоторепортаж)

Дар НПП від династії Зебеків.


З турботою про чистий Кінбурн...  (фоторепортаж)

Зірка Білобережжя готелю Пелікан.


З турботою про чистий Кінбурн...  (фоторепортаж)

Екскурсія до Ковалівської саги.


З турботою про чистий Кінбурн...  (фоторепортаж)

Учасники круглого столу.


З турботою про чистий Кінбурн...  (фоторепортаж)

Біля картин Зебека.


З турботою про чистий Кінбурн...  (фоторепортаж)

Відкриття морської галереї Кінбурну. Карачевський І.А.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий