В Николаеве ко Дню Независимости Украины состоится праздничная регата » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » В Николаеве ко Дню Независимости Украины состоится праздничная регата

В Николаеве ко Дню Независимости Украины состоится праздничная регата

В Николаеве ко Дню Независимости Украины состоится праздничная регата
В Миколаєві до Дня Незалежності України відбудеться святкова регата з одночасним виходом на воду спортивних суден з державною символікою.

Регата розпочнеться у середу, 24 серпня об 11.15 у центрі міста між пішохідним та Інгульским мостами (Нижній БАМ).

Всього у програмі задіяно 35 крейсерських яхт (КДЮСШ «Комунарівець» та обласного яхт клубу), 70 човнів байдарок та каное (відділення веслування на байдарках та каное КДЮСШ «Комунарівець»), 50 вітрильних човнів відділення вітрильного спорту КДЮСШ та обласного яхт клубу, якими керуватимуть спортсмени комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Комунарівець», тренери і вихованці школи.

Серед учасників крейсерськоі групи неодноразові переможці та призери світових та європейських змагань, майстри спорту міжнародного класу. Очолювати колону веслування на байдарках та каное буде дворазовий учасник Олімпійських Ігор Сергій Безуглий,23-х кратний призер світових та європейських змагань.

Організатором заходу виступає КДЮСШ «Комунарівець» за підтримки МТОП «СОЛІДАРНІСТЬ», управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради,управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради та управління культури, національностей та релігій.

Не пропустіть свято Незалежності та видовищну регату на Нижньому БАМі! Приходьте у вишиванках та з національною символікою. Разом покажемо, що ми Єдина країна!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий