В "Николаевводоканале" рассказали про реконструкцию Галициновских очистные сооружениях » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » В "Николаевводоканале" рассказали про реконструкцию Галициновских очистные сооружениях

В "Николаевводоканале" рассказали про реконструкцию Галициновских очистные сооружениях

В "Николаевводоканале" рассказали про реконструкцию Галициновских очистные сооружениях
16-го листопада МКП «Миколаївводоканал» розпочинає реконструкцію блоку механічної очистки стоків (будівлі решіток, прийомної камери та піскоуловлювачів) на Галіцинівських очисних спорудах каналізації. Відповідний дозвіл на модернізацію комплексу зареєстрований у ДАБІ 18-го жовтня 2016 року.

Дебати серед представників влади та громадськості міста стосовно необхідності реконструкції аварійних споруд велися не один рік. Проте фінансування цього проекту розпочалося лише у липні 2015-му. Працівниками комунального підприємства був проведений відповідний тендер та отримано дозвіл від Європейського Інвестиційного банку щодо заключення контракту з переможцем відкритих міжнародних торгів. У минулого року підряднику були перераховані кошти в розмірі авансового платежу. Проте доки міська влада не виділила кошти для спів-фінансування вказаного контракту, роботи розпочати можливості не було. Сьогодні ж підприємство отримало всі дозвільні документи і розпочинає роботи з реконструкції вказаного об’єкту.

Нагадаємо, що сьогодні очисні споруди каналізації перебувають в аварійному стані. Вони були збудовані та запущені у роботу ще у жовтні 1973-го року. У той час обладнання справлялося із очисткою стічних вод. Сьогодні ж очисні споруди не відповідають світовим стандартам та потребують комплексної модернізації.

Підготовка до переобладнання очисних споруд вже розпочалась. Підрядні організації поки звозять до Галіцинівських очисних споруд будівельні матеріали та техніку. Вже придбано нове основне технологічне обладнання. Орієнтовне завершення робіт перше півріччя 2017-го року.

Для представників ЗМІ, перед початком реконструкції проведуть екскурсію по очисних спорудах, продемонструють нове обладнання. У заході візьмуть участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, Генеральний директор МКП «Миколаївводоканал», Директор зі стратегічного планування МКП «Миколаївводоканал» Віктор Пісоцький та заступник начальника ГОСК Олександр Мащенко.

Всіх зацікавлених очікуємо біля Миколаївської ОДА в середу о 13.00.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий