В Николаеве суд отправил в тюрму мошенницу которая "снимала порчу" » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » В Николаеве суд отправил в тюрму мошенницу которая "снимала порчу"

В Николаеве суд отправил в тюрму мошенницу которая "снимала порчу"

В Николаеве суд отправил в тюрму мошенницу которая "снимала порчу"
28 березня 2016 року у с. Бурилове Кривоозерського району Миколаївської області у незрячої місцевої мешканки під приводом «зняття порчі», тобто шляхом зловживання довірою, були викрадені золоті сережки. Згодом виявилося, що правопорушення скоїла мешканка Одеської області громадянка Циня О.Б., яку неодноразово засуджували за вчинення крадіжок, а ухвалою Новозаводського районного суду м. Чернігова від 26.09.2013 року вона була звільнена від відбування покарання у місцях позбавлення волі до досягнення дитиною трирічного віку.

Судом першої інстанції Циня О.Б. визнана винною у шахрайстві, вчиненому повторно, її дії кваліфіковані за ч.2 ст. 190 КК України і призначене покарання у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімальних доходів громадян. Крім цього, вироком Кривоозерського районного суду від 16 серпня 2016 року Циня О.Б. направлена в місця позбавлення волі для відбування невідбутого покарання на 3 роки.
Однак, до апеляційної інстанції апеляційні скарги надійшли як від прокурора, так і від захисника.

Прокурор просив вирок скасувати у частині призначення покарання та ухвалити новий вирок, яким остаточно призначити Цині О.Б. покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки 6 місяців.

Захисник просив пом’якшити покарання та призначити підзахисній покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

Апеляційний суд в складі колегії суддів Фаріонової О.М., Ржепецького О.П. і Чебанової-Губарєвої Н.В. у судовому рішенні вказав, що судом першої інстанції не виконані вимоги закону про застосування покарання за сукупністю вироків.

Хоча за ступенем тяжкості вчинений злочин відноситься до злочинів середньої тяжкості, але при призначенні покарання суд першої інстанції не врахував, що Циня О.Б. раніше неодноразово судима за корисливі тяжкі злочини, востаннє звільнена з місць позбавлення на підставі ст. 83 КК України і знову вчинила корисливий злочин в період невідбутого покарання, що свідчить про її небажання ставати на шлях виправлення.

Апеляційний суд врахував, що вона має на утриманні двох малолітніх дітей, що вона та її дитина страждають на тяжкі захворювання, однак, вказав, що вирок суду не відповідав призначеному покаранню, тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченої, тому покарання у виді штрафу скасовано, призначено Цині О.Б. покарання у виді позбавлення волі на 1 рік, частково приєднано невідбуту частину покарання за попереднім вироком і остаточно призначено - 2 роки 6 місяців.

Вирок може бути оскаржений в касаційному порядку і внесений в Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий