Угарный газ забрал ещё две жизни в Николаевской области

  • 0
Угарный газ забрал ещё две жизни в Николаевской области
27 грудня до Служби порятунку «101» двічі надходили повідомлення про два випадки загибелі людей внаслідок отруєння чадним газом.

Так, один епізод стався на території СВТ «Аврора» с. Зайчевське Вітовського району.

Загинув чоловік 1959 р.н.

Другий випадок зареєстровано в Інгульському районі м. Миколаєва. За повідомленням Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в приватному будинку по вул. Генерала Свиридова загинув чоловік 1986 р.н.

Рятувальники звертаються до всіх громадян! В разі дотримання правил пожежної безпеки обох випадків загибелі людей можна було уникнути!

Нагадуємо! До приладів, які можуть виробляють чадний газ, відносяться печі-гриль, побутові печі, кухонні плити, каміни, водонагрівачі, печі дров'яні; автомобілі (вантажні, легкові). Нерідко буває, що замість того, аби йти у трубу, дим починає проникати в будинок через дверцята або щілини в кладці. Так виникає зворотна тяга, яка і стає причиною важкого отруєння чадним газом.

До основних симптомів, які можуть свідчити про отруєння, відносяться: головний біль, запаморочення, біль у грудях, сплутаність або втрата свідомості, нудота, порушення координації рухів та інші. Якщо ви раптово почали відчувати безпричинне погіршення самопочуття та прояв будь-яких з цих ознак не зволікайте, терміново зверніться до лікарів. Будьте пильними та обережними! Бережіть себе та своє життя! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101»!скачать dle 12.0