Вниманию Николаевских физических лиц-предпринимателей, которые хотят получить услуги электронной цифровой подписи

  • 0
Вниманию Николаевских физических лиц-предпринимателей, которые хотят получить услуги электронной цифровой подписи
ДПІ у Ленінському районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області нагадує, що електронний цифровий підпис - це електронний аналог власноручного підпису або печатки. Для підписання електронного документу необхідно мати особистий ключ та посилений сертифікат. Особистий ключ - унікальна послідовність символів, призначена для накладання ЕЦП на електронні документи, яка записується клієнту на електронний носій інформації. Пароль захисту особистого ключа повинен бути відомий тільки власнику сертифіката ключа.

Для отримання послуг електронного цифрового підпису необхідно надати до Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС наступні документи:

заповнену та підписану Реєстраційну картку (для фізичної особи/фізичної особи - підприємця) у двох примірниках;

копію паспорта підписувача (копії 1-2 сторінок (3-6 за наявності відміток) або копію паспорта підписувала, виготовленого у формі картки, що містить безконтактний електронний носій (копії лицьового та зворотного боку), або паспорта громадянина України для виїзду за кордон з відміткою про постійне місце проживання в іноземній державі, засвідчену підписом власника. Якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, додатково надається копія сторінки паспорта з відміткою про таку відмову;

копію картки платника податків,засвідчена підписом власника. У разі, якщо через релігійні переконання фізична особа відмовилась від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, копія картки платника податків не подається.

Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 24/2, будівля ДПІ у Центральному районі м. Миколаєва ГУ ДФС у Миколаївській області, контактний телефон: 37-90-91.скачать dle 12.0