Губернатор Николаевщины хочет создать в облгосадминистрации должность бизнес-омбудсмена » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » Губернатор Николаевщины хочет создать в облгосадминистрации должность бизнес-омбудсмена

Губернатор Николаевщины хочет создать в облгосадминистрации должность бизнес-омбудсмена

Губернатор Николаевщины хочет создать в облгосадминистрации должность бизнес-омбудсмена
Про це голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко заявив під час зустрічі з представниками малого і середнього бізнесу Миколаївщини:

«Бізнес-омбудсмен буде допомагати бізнесу по всіх правових та економічних питаннях, - сказав очільник області. – Багато власників малого і середнього бізнесу, наприклад, не знають як працювати з банками: з ЄБРР, з державними банками. Не знають, чим може допомогти влада. ЄБРР сьогодні надає багато кредитів. «Приват» має 11 програм з підтримки малого та середнього бізнесу. Інші банки теж кредитують. Така державна підтримка буде з нашого боку для малого і середнього бізнесу. Порозуміння і співпраця», - зазначив Олексій Савченко.

Голова ОДА запропонував на наступну зустріч з представниками малого і середнього бізнесу запросити банкірів і податківців: « Ми не просто будемо спілкуватися та радити, наприклад, Кабінету Міністрів змінювати закони. Хочу конкретні дії, - наголосив Олексій Савченко. - Нам сьогодні потрібні робочі місця, нам сьогодні необхідно розбудовувати Миколаївщину. А якщо чиновницький бюрократизм заважає, то будемо робити так, щоб не заважав», - підкреслив він.

За результатами зустрічі голови обласної державної адміністрації Олексія Савченка з представниками малого та середнього бізнесу було відпрацьовано та укладено Меморандум про співробітництво. Він є відкритим до підписання іншими суб’єктами малого та середнього підприємництва, які можуть приєднатися до нього в будь-який час протягом його дії.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий