Николаевские правоохранители поймали одного из нападающих на таксиста » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » Николаевские правоохранители поймали одного из нападающих на таксиста

Николаевские правоохранители поймали одного из нападающих на таксиста

Николаевские правоохранители поймали одного из нападающих на таксиста
Миколаївською місцевою прокуратурою № 1 здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом нападу на водія «таксі» та замаху на заволодіння його автомобілем у Центральному районі м. Миколаєва 5 лютого 2017 року.

Установлено, що в нічній час доби жінка та чоловік замовили «таксі». Під час руху автомобіля зловмисники, застосувавши фізичне насильство до водія таксі, намагалися незаконно заволодіти автомобілем «Хюндай Соната», однак, доведенню їх злочинного умислу до кінця завадив мешканець будинку, біля якого зупинилося «таксі» . На щастя, потерпілий зумів вискочити з автівки і відразу ж зателефонував до правоохоронців.

Завдяки злагодженим скоординованим діям працівників прокуратури та поліції, які дали позитивній результат, 15.02.2017 затримано 19-річну мешканку м. Миколаєва, яка обґрунтовано підозрюється у скоєнні цього злочину.

Затриманій попередньо повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого, ч. 2 ст15 та ч.3 ст.289 КК України (замах на незаконне заволодіння транспортним засобом, пов’язане з насильством).

На даний час проводяться першочергові слідчі дії, вживаються заходи щодо розшуку іншого фігуранта справи та вирішується питання стосовно обрання підозрюваній запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий