За разбой и изнасилование в Николаевской области, суд отправил преступника в тюрьму на 11 лет » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » За разбой и изнасилование в Николаевской области, суд отправил преступника в тюрьму на 11 лет

За разбой и изнасилование в Николаевской области, суд отправил преступника в тюрьму на 11 лет

За разбой и изнасилование в Николаевской области, суд отправил преступника в тюрьму на 11 лет
Первомайською місцевою прокуратурою у суді доведено провину 21-річного мешканця м. Первомайська, який вчинив ряд тяжких та особливо тяжких злочинів.

Так, в ході судових слухань встановлено, що у жовтні 2016 року у м. Первомайськ обвинувачений, до речі вже раніше судимий за злочини протии власності, застосувавши насильство до продавчині магазину, заволодів грошовими коштами в сумі 2150 грн., що були на той час в касі. Потім, продовжуючи злочинну діяльність, чоловік зґвалтував потерпілу.

Окрім того, через 2 години після скоєного, злочинець у с. Грушевка Первомайського району пошкодив поліетиленовий навіс торгівельної палатки, де напав на продавчиню, застосувавши насильство, та під загрозою ножа, заволодів її грошовими коштами в сумі 500 грн.

Завдяки чіткій позиції державного обвинувача та достатній доказовій базі провину злочинця доведено.

16.02.1017 Первомайським міскрайонним судом за вчинення злочинів, передбачених ч.3 ст. 187 (грабіж), ч.3 ст.186 (розбій) та ч.1 ст 152 (згвалтування) КК України, чоловікові призначено покарання у вигляді 11 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокуратура і надалі займатиме принципову позицію щодо осіб, винних у скоєнні кримінальних правопорушень, та вимагатиме міри покарання, яка відповідатиме тяжкості скоєних правопорушень та особам обвинувачених.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий