На Николаевщине в Новобугской ЦРБ открыли "Окошко жизни" » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » На Николаевщине в Новобугской ЦРБ открыли "Окошко жизни"

На Николаевщине в Новобугской ЦРБ открыли "Окошко жизни"

На Николаевщине в Новобугской ЦРБ открыли "Окошко жизни"
За дорученням голови ОДА Олексія Савченка, відповідно до наказу управління охорони здоров’я облдержадміністрації, «Про відкриття в закладах охорони здоров’я області «Вікон життя» для прийому новонароджених дітей, батьки яких не планують залишати їх у родині» минулого тижня в пологовому відділенні Новобузької ЦРЛ відкрито та працює «Вікно життя».

«Віконце життя» цілодобово функціонує на базі нашої лікарні з 20 лютого. Для зручності та видимості розташували його при вході в пологове відділення. Наразі, плануємо дати оголошення в місцеву газету про його роботу, щоб уникнути дитячої смертності. Але, дай Бог, щоб воно ніколи не знадобилося» – зазначив головний лікар Новобузької ЦРЛ Володимир Лущенко.

Нагадаємо, з метою профілактики малюкової смертності голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко доручив головам РДА та очільникам міст обласного значення до 1 березня поточного року створити умови в лікарнях області для прийому новонароджених дітей, батьки яких не планують залишити їх в родині.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий