В Николаеве суд отправил в тюрьму квартирного вора » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » В Николаеве суд отправил в тюрьму квартирного вора

В Николаеве суд отправил в тюрьму квартирного вора

В Николаеве суд отправил в тюрьму квартирного вора
У жовтні – листопаді 2015 року вдень уродженець м. Баштанка Баранов А.М., маючи не зняті та непогашені у встановленому законом порядку судимості за вчинення крадіжок, віджимав пластикові вікна і проникав до будинків мешканців м. Миколаєва, звідки викрадав гроші, золоті прикраси, ноутбуки, навіть будівельні інструменти, наприклад, електричну дриль та шліфувальну машину. Майном він розпоряджався на свій розсуд.

Апеляційний суд розглянув матеріали кримінального провадження за апеляційною скаргою заступника прокурора Миколаївської області на вирок Центрального районного суду м. Миколаєва від 28.10.2016 року, яким Баранов А.М. визнаний винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України та йому призначено покарання - 4 роки позбавлення волі.

Прокурор в апеляції вважав, що вирок суду в частині призначення покарання підлягає скасуванню за невідповідністю призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого.

Вивчивши всі обставини справи, колегія суддів у складі Міняйла М.П., Гребенюк В.І., Рудяка А.В. виявила, що суд першої інстанції не дотримався рекомендацій Постанови Пленуму Верховного Суду України № 7 «Про практику призначення судами кримінального покарання» від 24.10.2003 року.

У зв’язку з цим, апеляційний суд врахував, що Баранов А.М. вчинив 7 епізодів крадіжок чужого майна, спричинивши потерпілим матеріальні збитки на значні суми. Також вказав, що вже через 4 місяці після звільнення із місць позбавлення волі (після відбуття покарання за аналогічний злочин) Баранов А.М., який раніше був неодноразово судимий за вчинення аналогічних злочинів, на шлях виправлення не став, заходів щодо працевлаштування не вжив, а знову взявся за злочинну діяльність для задоволення своїх матеріальних потреб.

Апеляційну скаргу заступника прокурора Миколаївської області задоволено частково, вирок Центрального районного суду м. Миколаєва від 28.10.2016 року скасовано і постановлено новий вирок, яким квартирному крадію призначено позбавлення волі на строк 5 років.

Вирок суду апеляційної інстанції набирає законної сили з моменту його проголошення і може бути оскаржений в касаційному порядку.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий