Николаевская прокуратура будет требовать в суде, что бы нападавших на активиста взяли под стражу » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » Николаевская прокуратура будет требовать в суде, что бы нападавших на активиста взяли под стражу

Николаевская прокуратура будет требовать в суде, что бы нападавших на активиста взяли под стражу

Николаевская прокуратура будет требовать в суде, что бы нападавших на активиста взяли под стражу
Миколаївська місцева прокуратура № 1 здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням за фактом вчинення хуліганських дій із застосуванням зброї відносно керівника громадської організації.

Як вже повідомлялось раніше, 12 квітня 2017 року о 07.40 год. у м. Миколаєві, поблизу під’їзду буд. № 2 по вул. Адмірала Макарова, на активіста чекали незнайомці, які, бризнувши в обличчя сльозогінною рідиною, здійснили декілька пострілів з пістолета та втекли. Постраждалого було доставлено до лікарні для надання медичної допомоги.

Завдяки скоординованим діям правоохоронців 19 квітня цього року за підозрою у скоєні цього злочину затримано двох місцевих мешканців, 25-ти та 35-ти років. Один із затриманих раніше неодноразово притягувався до відповідальності за вчинення тяжких кримінальних правопорушень.

З урахуванням зібраних доказів у ході досудового розслідування, затриманим повідомлено про підозру за ч.4 ст.296 КК України, тобто хуліганські дії, вчиненні із застосуванням зброї, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семі років.

Миколаївська місцева прокуратура № 1 звернулась до Центрального районного суду м. Миколаєва з клопотанням про обрання стосовно підозрюваних виключного запобіжного заходу тримання під вартою без права внесення застави.

Розслідування триває.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий