Заместитель Николаевского губернатора поручил в ближайшее время найти причину обрушения здания школы » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » Заместитель Николаевского губернатора поручил в ближайшее время найти причину обрушения здания школы

Заместитель Николаевского губернатора поручил в ближайшее время найти причину обрушения здания школы

Заместитель Николаевского губернатора поручил в ближайшее время найти причину обрушения здания школы
У зв’язку з руйнуванням частини опорної школи №1 у місті Новий Буг заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи, за дорученням Олексія Савченка, провів виїзне засідання з питань з’ясування причин та ліквідації наслідків обвалення будівлі. На засіданні регіональної комісії ТЕБ та НС заступник очільника області поставив завдання службам дослідити можливі причини руйнування приміщення та провести лабораторні дослідження будівлі школи.


Голова Новобузької РДА Сергій Іванов розповів, що до вчорашнього дня не було жодних причин для руйнування школи. «Вчора з самого ранку потелефонувала директор школи і повідомила, що відбулося часткове руйнування будівлі», - зазначив він.

«О 21:45 у нас на очах почали випадати цегла. І відбулася повна руйнація. Ми провели районну комісію з НС – були прийняті рішення, щоб повністю закрити доступ до будівлі. До вчорашнього ранку жодних руйнацій не було. Жодних робіт по ремонту, по реконструкції приміщень – не проводилося. Взимку 2016 року було виділено кошти державної субвенції на заміну вікон. У грудні ще 3 млн 200 тис. виділено з обласного бюджету. Ми замінили вікна - більше ніяких робіт не проводилося. Те, що відбулося було зранку і до 22-ї години», - розповів Сергій Іванов.

Валентин Гайдаржи доручив управлінню капітального будівництва провести лабораторні дослідження будівлі школи та надати висновки стосовно несучої здатності будівельних матеріалів, які використовувалися у будівництві приміщення. Також зробити геологічне дослідження задля виявлення ґрунтових вод та просадки ґрунту. «Ми маємо розуміти, що з ґрунтовими водами, що з просадкою ґрунту», - зазначив він.

Також Валентин Гайдаржи доручив департаменту освіти облдержадміністрації спільно з РДА організувати навчання школярів з 1-го вересня в інших навчальних закладах.

«Візуальний огляд показав наявність тріщин по всій будівлі. Крівля потребує ремонту. Немає організованого водовідливу. До того як приступити до демонтажних робіт, нам потрібно спочатку висновки будівельної лабораторії по несущій здатності будівлі, висновки по геології і розроблений проект по демонтажу. Без цього поки що нічого не робимо, щоб уникнути нещасних випадків. У найкоротший термін буде організовано роботу, задля обмеження доступу людей до будівлі, щоб уникнути нещасних випадків», - акцентував Валентин Гайдаржи.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий