В Николаеве планируют создать дополнительные абонентские отделения ПАО "Николаевгаз"

  • 0
В Николаеве планируют создать дополнительные абонентские отделения ПАО "Николаевгаз"
В п’ятницю, 7 червня, заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдражи провів зустріч з керівником ПАТ «Миколаївгаз» Павлом Поповим.

В ході зустрічі обговорили можливість збільшення в місті Миколаєві кількості центрів обслуговування клієнтів ПАТ «Миколаївгаз».

Як пояснив Валентин Гайдаржи, протягом останнього часу до облдержадміністрації від мешканців міста надходять скарги на великі черги, що збираються в діючих абонентських центрах ПАТ «Миколаївгаз». Це, в свою чергу, негативно впливає на якість послуг, які надаються.

Вирішення проблеми заступник голови ОДА вбачає у збільшені кількості центрів обслуговування клієнтів ПАТ «Миколаївгаз» на території міста Миколаєва.

«Жителі будь якого району міста мають мати вільний доступ до отримання послуг. Вважаю, що у кожному районі мають працювати абонентські відділення», - наголосив Валентин Гайдаржи.

Як повідомив Павло Попов, в місті діють два центри обслуговування клієнтів: в Центральному районі, за адресою вулиця 7-а Слобідська, 70-б та нещодавно відкритий центр в Корабельному районі по проспекту Корабелів, 11.

За його словами, додатково планується створити два центри обслуговування клієнтів. Наразі ведуться перемовини з Миколаївською міською радою щодо надання в оренду приміщень.

Валентин Гайдаржи відмітив, що міська влада має бути зацікавленою у створенні нових центрів обслуговування клієнтів ПАТ «Миколаївгаз» і пообіцяв повне сприяння в цьому питанні з боку Миколаївської облдержадміністрації.скачать dle 12.0