Депутат Николаевского облсовета отреагировала на обвинения, что из-за её фирмы сёла, остались без газа » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » Депутат Николаевского облсовета отреагировала на обвинения, что из-за её фирмы сёла, остались без газа

Депутат Николаевского облсовета отреагировала на обвинения, что из-за её фирмы сёла, остались без газа

Депутат Николаевского облсовета отреагировала на обвинения, что из-за её фирмы сёла, остались без газа
Депутат Николаевского облсовета Татьяна Демченко прислал нашему издание депутатское обращения относительно ситуации с газоснабжением в Еланецком районе.

Татьяна Демченко попросила наше издание опубликовать своё обращения которое адресовано главе Николаевской ОГА Алексею Савченко.
Голові Миколаївської
обласної державної адміністрації
Савченку О.Ю.Депутатське звернення

Шановний Олексію Юрієвичу!Починаючи з 03 липня 2017 року чотири населених пункта Єланецького району - села Возсіятське, Ковалівка, Мало-Українка, Дружелюбівка - відключені від газопостачання.

Майже 1000 абонентів-споживачів природного газу залишилися без можливості отримувати природний газ. При тому, що кожен із абонентів регулярно сплачує чималі відповідні кошти за газ і на руках має укладений з ПАТ «Миколаївгаз» типовий договір про надання населенню послуг газопостачання, де чітко визначається, що «газопостачальник зобов’язується постачати газ споживачеві.. для побутових потреб…».

В районній газеті «Єланецький вісник» від 01 липня 2017 року було надруковано оголошення про проведення технологічних робіт за погодженням із Єланецькою райдержадміністрацією на газопроводах району.

Згідно цього оголошення природний газ у Возсіятській, Мало-Українській сільських радах мав бути відключений 04 липня 2017 року, а включено - 07 липня.

Фактично - подачу газу «Миколаївгаз» припинив 03 липня 2017 року і не відновив надання послуг станом і на 10 липня 2017 року, тобто вже 8 діб населення без газу!

Як з’ясувалося – головна причина полягає не в «технологічних роботах», а в спонуканні керівництва ПСП «Авангард» Єланецького району, балансоутримувача газопроводу високого тиску протяжністю 20 км, - передати у власність ПАТ «Миколаївгазу» цей газопровід.
Необхідно зазначити, що це далеко не перша спроба ПАТ «Миколаївгазу» «заволодіти» 20 км. газопроводу із стальною трубою діаметром 219 мм. Остання така спроба була у 2013 році, коли представники «Нафтогазу» чітко дали мені відповідь - навіщо це їм.

По-перше, на їх думку, стальна труба діаметром 219 мм завелика для Возсіятського, адже вона прокладалася із врахуванням газифікації ряду населених пунктів Новобузького, Новоодеського районів Миколаївської області та Бобринецького району Кіровоградської області. Що на сьогодні проведення таких робіт не реально.

Тому цю стальну трубу можна спокійно замінити на іншу неметалеву діаметром 80 мм, до речі значно дешевшу. А стальну трубу – демонтувати (продати).
По-друге, якщо буде прокладена нова труба новим власником, то де гарантія, що людям не прийдеться платити за підключення до «нового» магістрального газопроводу?

Питання полягає в тому, кому передається це газопровід? На сьогодні «Миколаївгаз» це недержавне акціонерне товариство.

У ситуації, яка скликалася на сьогодні, акціонерне товариство «Миколаївгаз» за підтримки місцевої влади зробило заручником населення чотирьох сіл Єланецького району.

Керуючись статтями 11, 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» прошу Вас ретельно розібратися у ситуації, яка склалася у Єланецькому районі із наданням послуг газопостачання населенню чотирьох вищезазначених населених пунктів та вжити заходів щодо припинення неправомірного зловживання монопольним становищем «Миколаївгазом» та терміново подати природний газ місцевому населенню.

Про прийняте рішення прошу повідомити мене як депутата обласної ради.
Уважаемый посетитель, Мы ценим ваше мнение, оставляйте свои комментарии.

Комментарии:

Оставить комментарий