Облгосадминистрация инициировала проведение технического аудита активов Николаевского судостроительного завода им. 61-го коммунара » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » Облгосадминистрация инициировала проведение технического аудита активов Николаевского судостроительного завода им. 61-го коммунара

Облгосадминистрация инициировала проведение технического аудита активов Николаевского судостроительного завода им. 61-го коммунара

Облгосадминистрация инициировала проведение технического аудита активов Николаевского судостроительного завода им. 61-го коммунара
Після зустрічі 22 серпня голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка та керівника ДК «Укроборонпром» Романа Романова з трудовим колективом Суднобудівного заводу імені 61-го комунара.

За результатами обговорення «Укроборонпром» того ж дня направив до Кабінету міністрів проект розпорядження, в якому Міністерству оборони України запропоновано взяти на облік крейсер «Україна» і сплатити борги за його утримання – близько 60 млн грн.

Це, в свою чергу, повинне дозволити вирішити питання з погашенням заборгованості по заробітній платі перед трудовим колективом підприємства. Наразі даний лист знаходиться на розгляді у відповідних структурах і проходить всі передбачені законом процедури.

У свою чергу для подальшої ефективної роботи заводу, з боку облдержадміністрації головою ОДА 23 серпня було видане розпорядження «Про створення території, найбільш привабливої для залучення інвестицій на базі ДП «Суднобудівний завод ім. 61-го комунара». А 30 серпня - розпорядження про утворення робочої групи з метою вирішення проблемних питань та визначення напрямів підвищення ефективності роботи заводу ім. 61-го комунара, створення території, найбільш привабливої для залучення інвестицій на базі ДП «Суднобудівний завод ім. 61-го комунара». До складу робочої групи увійшли керівники структурних підрозділів ОДА, представники профспілки, керівництво і головний інженер заводу ім. 61-го комунара, представники ДК «Укроборонпром», фіскальної служби Миколаївської області, регіонального відділення Фонду держмайна і т.д.

Однак, Суднобудівний завод ім. 61-го комунара – це режимне підприємство і, щоб робоча група розпочала свою роботу, зокрема приступила до проведення технічного аудиту активів заводу, необхідне погодження з боку ДК «Укроборонпром» доступу спеціалістів на його територію. 11 вересня відповідне звернення було направлено на адресу генерального директора ДК «Укроборонпром» Романа Романова.

Питання відновлення роботи заводу знаходиться на постійному контролі Миколаївської облдержадміністрації. Так, в рамках діючого законодавства, відповідні звернення було направлено до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів, РНБО і т.д.

Наразі облдержадміністрація у рамках своїх повноважень докладає максимум зусиль для врегулювання проблемних питань роботи Миколаївського суднобудівного заводу ім. 61-го комунара, а також його ефективного функціонування у майбутньому.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий