В Николаеве суд отправил в тюрьму очередного грабителя » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » В Николаеве суд отправил в тюрьму очередного грабителя

В Николаеве суд отправил в тюрьму очередного грабителя

В Николаеве суд отправил в тюрьму очередного грабителя
Суд апеляційної інстанції залишив без змін вирок Центрального районного суду м. Миколаєва, яким неодноразово судимого за корисливі злочини 36-річного місцевого жителя засуджено до 5 років 6 місяців позбавлення волі за грабіж (ч. 2 ст. 186 КК України).

Не дивлячись на невизнання вини обвинуваченим, прокурорами у суді доведено, що на початку листопада 2016 року зловмисник, переслідуючи корисний умисел, направлений на відкрите викрадення чужого майна, повторно, разом із невстановленою під час досудового розслідування особою, застосовуючи насильство до молодого чоловіка, відкрито викрали його майно: мобільний телефон та грошові кошти, спричинивши шкоду у розмірі 1 100 грн.

Апеляційний суд визнав обґрунтованою позицію прокурора, який наполягав на тому, що вина обвинуваченого доведена в повному обсязі належними та допустимими доказами, а призначене покарання є достатнім і необхідним для виправлення обвинуваченого, оскільки відповідає його меті, яке має забезпечити не тільки кару та виправлення, а й запобігання вчиненню нових злочинів, як засудженими так й іншими особами.
Рішення суду набрало законної сили.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий