Николаевская прокуратура через суд отменила решение депутатов которые отдали в частные руки элеватор » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » Николаевская прокуратура через суд отменила решение депутатов которые отдали в частные руки элеватор

Николаевская прокуратура через суд отменила решение депутатов которые отдали в частные руки элеватор

Николаевская прокуратура через суд отменила решение депутатов которые отдали в частные руки элеватор
Завдяки послідовній позиції прокуратури Миколаївської області забезпечено захист інтересів у сфері державної власності.

Так, 1 листопада 2017 року рішенням господарського суду Миколаївської області задоволено позов прокуратури області про скасування незаконного рішення органу місцевого самоврядування та свідоцтва про право власності на державне майно – об’єкти нерухомості Миколаївського портового елеватора вартістю 7 млн. грн.

Підставою звернення з відповідним позовом до суду стало виявлення факту безпідставного оформлення Миколаївською міською радою у 2011 році права приватної власності на цілісний майновий комплекс елеватору за акціонерним товариством, яке у подальшому отримало свідоцтва про право власності на відповідні об’єкти нерухомості державної власності.

Зокрема, набуття права власності відбулось у порушення вимог законодавства у сфері приватизації та за відсутності рішення власника про зміну правового режиму такого майна, наслідком чого стала передача майна Миколаївського портового елеватору з державної у приватну власність.

Слід зазначити, що упродовж вересня – листопада поточного року судом задоволено 3 позови прокуратури області про скасування незаконних рішень органів місцевого самоврядування та свідоцтв про право власності на державне майно – об’єкти нерухомості елеваторів, розташованих на території області, загальною вартістю більше 11 млн.грн.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий