По меньшей мере три городских маршрута Николаева, обслуживаются без надлежащих правовых оснований » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » По меньшей мере три городских маршрута Николаева, обслуживаются без надлежащих правовых оснований

По меньшей мере три городских маршрута Николаева, обслуживаются без надлежащих правовых оснований

По меньшей мере три городских маршрута Николаева, обслуживаются без надлежащих правовых оснований
Радник голови ОДА А.Максименко під час брифінгу у вівторок, 7 листопада розповів, про те що три міські маршрути Миколаєва обслуговуються без належних правових підстав.

Так за його словами, в результаті аналізу пасажирських перевезень в місті Миколаєві, проведеного спеціалістами облдержадміністрації, було виявлено, що щонайменше три міські маршрути Миколаєва обслуговуються без належних правових підстав.

«Ми проаналізували документи, які є у вільному доступі щодо перевезень у місті Миколаєві. Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 13 червня 2016 року затверджено мережу міських автобусних маршрутів, до якої включено 61 міський автобусний маршрут. Це значить, що на сьогодні в місті Миколаєві працює 61 автобусний маршрут. Але так мало бути юридично. На жаль, сьогодні ситуація інша. У грудні 2016 році прийнято рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради маршрут №41 у місті Миколаєві, 24 грудня – було прийнято рішення щодо 83 маршруту, у липні – по маршруту 99 «Мікрорайон Матвіївка – Проспект Корабельний». З невідомих причин виконавчим комітетом Миколаївської міської ради зазначені маршрути не внесені до відповідного реєстру.

Тобто, на сьогодні вони знаходяться поза законом. Рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради затверджено перелік об’єктів до участі у конкурсі. Міські автобусні маршрути 41,83 та 99 не виносилися на конкурс. По ним зроблено тимчасові договори. Я хотів би наголосити, що тимчасовий договір можливо заключати виключно у випадку розірвання договору з попереднім перевізником. Інші юридичні можливості відсутні»
, - наголосив Андрій Максименко.

Крім того, він прокоментував ситуацію навколо підвищення цін на проїзд в миколаївських маршрутних автобусах: «Перевізники не оформлюють водіїв, не оформлюють у законному порядку автобуси, сплачують тільки єдиний податок при досить великих надходженнях».

Усі матеріали за фактом виявлених порушень будуть передані до правоохоронних органів.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий