В Николаеве суд поставил точку в длительном рассмотрения уголовного дела об убийстве антиквара

  • 0
В Николаеве суд поставил точку в длительном рассмотрения уголовного дела об убийстве антиквара
За результатом апеляційного перегляду вироку Центрального районного суду м. Миколаєва від 22.02.2017 колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Миколаївської області погодилась із доводами прокурора про доведеність вини та відповідність призначеного покарання трьом мешканцям м. Миколаєва, засудженим за умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою осіб з корисливих мотивів, та розбійний напад.

Відтак ухвалою апеляційного суду від 26.01.2018 залишено в силі вирок суду, яким встановлено, що засуджені, віком 35, 40 та 65 років, у травні 2012 року, вступивши у попередню змову з метою заволодіння майном місцевого мешканця, який займався оборудками з антикваріатом, скоїли розбійний напад на останнього та його вбивство, після чого заволоділи виробами із золота вартістю понад 40 тис грн. Їх дії кваліфіковані за ч. 4 ст.187, п.п. 6, 12 ст.115, ч.1 ст.263 КК України.

Відхиливши апеляції засуджених щодо невідповідності висновків суду фактичним обставинам справи та істотних порушень вимог кримінально-процесуального закону, суд апеляційної інстанції погодився як з обгрунтованністю вироку щодо висунутого прокурором обвинувачення так і з відповідністю призначеного винним покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією належного їм майна.скачать dle 12.0