ДАІ звертається з проханням до водіїв не залишати свої авто на проїзній частині!

  • 0
Для забезпечення безпеки дорожнього руху під час погіршення погодних умов підрозділи ДАІ та працівники дорожніх служб працюють у посиленому режимі.

Оперативне очищення доріг та обробка протиожеледними матеріалами залежить не тільки від злагодженої роботи відповідних організацій, але й від правильних дій самих учасників дорожнього рух.

Державтоінспекція звертається до водіїв з проханням поставитися із розумінням до ситуації, що склалася, бути уважними та обережними, дотримуватися швидкісного режиму, з особливою обережністю рухатися по мостам та естакадах, відмовитися від ризикованих маневрувань, рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами).

Для забезпечення безперешкодного проїзду та роботи спеціальної техніки дорожньо-експлуатаційних організацій не паркуйте свої транспортні засоби з порушенням правил зупинки й стоянки, не залишайте автомобілі на проїзній частині - це значно ускладнює роботу по забезпеченню безпеки руху. До поліпшення погодних умов по можливості утримайтеся від виїзду на дороги на власному транспорті. Якщо ж поїздки не уникнути, дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху й дорожніх знаків, передусім тимчасово встановлених та ведіть свій автомобіль з підвищеною обережністю.скачать dle 12.0