Державній екологічній інспекції закони не писані

  • 0
Державною фінансовою інспекцією в Миколаївській області під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державної екологічної інспекції у Миколаївській області виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 104 тис. грн, а також порушень визначених законодавством процедур закупівель на суму 174 тис.грн.

Однак, об’єктом контролю на даний час порушення не усунуті, зокрема, це- незаконне використання бюджетних коштів на виплату грошової компенсації працівникам інспекції на загальну суму 81 тис. грн, незаконне перерахування бюджетних коштів за ненадані послуги з обслуговування катера на загальну суму 15,74 тис. грн, зайве використання бюджетних коштів на паркування автотранспорту, втрати доходів державного бюджету, безпідставне списання паливно-мастильних матеріалів тощо.

За результатами ревізії двох посадових осіб об’єкта контролю притягнено до адміністративної відповідальністю. Фінінспекцією направлено вимогу щодо усунення виявлених порушень, а також застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Миколаївської області.скачать dle 12.0