До уваги водіїв! Будьте обережні - погіршення погодних умов!

  • 0
Через погіршення погодних умов – сніг, зниження температури та ожеледь, Державтоінспекція звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням при можливості утриматися від поїздок без потреби. Якщо ж потреба є нагальною, неухильно дотримуйтесь Правил дорожнього руху та з обережністю керуйте своїм автомобілем! Не нехтуйте власною безпекою та безпекою пасажирів, уважно стежте за прогнозами синоптиків та дотримуйтесь порад Державтоінспекції.

Також ДАІ звертається до всіх автомобілістів з проханням, не залишати транспортні засоби на проїжджій частині. Такими діями Ви заважаєте безперешкодному проїзду снігоприбиральної техніки, оперативному очищенню від снігу магістральних вулиць та автодоріг області.

Наразі робиться усе можливе аби забезпечити безпеку руху всім учасникам дорожнього руху: на дорогах працюють наряди ДПС ДАІ та задіяна спеціальна техніка.

Шановні автомобілісти, якщо Ви потрапили у скрутну ситуацію на дорозі та Вам потрібна допомога, негайно телефонуйте до чергової частини Управління ДАІ за номером (0512) 21-20-91.скачать dle 12.0