В Николаеве родители чуть не довели ребенка до смерти » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » В Николаеве родители чуть не довели ребенка до смерти

В Николаеве родители чуть не довели ребенка до смерти

Прокуратура Корабельного району м. Миколаєва направила до суду обвинувальний акт відносно батьків за фактом злісного невиконання ними обов’язків по догляду за дитиною-інвалідом. Байдужість батьків до здоров’я власного сина ледь не спричинила смерть 2-річної дитини.

Як повідомив прокурор прокуратури Корабельного району м. Миколаєва Дмитро Кучеренко, умисні дії батьків кваліфіковано за ст. 166 Кримінального кодексу України – злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною. Їм загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Обставини справи

У ході досудового розслідування встановлено, що з жовтня минулого року батьки злісно не виконували обов’язки по догляду за своїм малолітнім сином, який є інвалідом. Зокрема, не забезпечували його необхідним медичним доглядом і своєчасним лікуванням, обмежували його в харчуванні. Дитину у тяжкому стані було госпіталізовано до Миколаївської обласної дитячої лікарні.

- Згідно з висновком комісійної судово-медичної експертизи тяжкий стан хлопчика обумовлювався виснаженням організму. На тлі вродженої патології (порок серця) мали місце захворювання - виснаження, рахіт, пониження захисних сил організму, що свідчать про недостатнє та незбалансоване годування дитини, а також про неналежний догляд за нею з боку батьків – відставання у психофізичному розвитку, наявність попрілостей та брудної шкіри, немите, злипле волосся, брудний одяг. Без відповідної медичної допомоги тяжкий стан дитини продовжував би прогресивно погіршуватись та міг призвести до настання його смерті, - повідомив Дмитро Кучеренко.

Всього, у 2013 році прокуратурою району поновлено порушені права 135 дітей, у сфері охорони прав дітей 7 посадових осіб органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування притягнуто до дисциплінарної відповідальності. За актами прокурорського реагування на користь дітей відшкодовано 29 тис. грн.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий