В Николаеве в суд направили обвинение относительно служебных лиц Службы автодора » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » В Николаеве в суд направили обвинение относительно служебных лиц Службы автодора

В Николаеве в суд направили обвинение относительно служебных лиц Службы автодора

За результатами досудового розслідування кримінальних проваджень до суду направлено два обвинувальні акти стосовно службових осіб Служби автомобільних доріг в Миколаївській області Державного агентства автомобільних доріг України.

Упродовж 2013 року Миколаївською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері спільно з органами внутрішніх справ на транспорті проведено досудове розслідування двох кримінальних проваджень, внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом завищення службовими особами Служби автомобільних доріг у Миколаївській області вартості виконаних робіт із ремонту доріг державного значення на території Миколаївської області.

ході досудового розслідування встановлено, що підприємствами, які здійснювали роботи з поточного ремонту ділянок автомобільної дороги державного значення Ульянівка-Миколаїв, не підтверджено витрати на виготовлення асфальтобетонної суміші на асфальтобетонних заводах та перевезення асфальтобетонної суміші від асфальбетонного заводу до місця проведення ремонтних робіт.

Указані вище особи обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

«Також установлено, що державному бюджету завдано збитки на загальну суму майже 6,5 млн грн, у зв’язку з чим Миколаївською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері в інтересах держави – в особі Державної служби автомобільних доріг України - Службі автомобільних доріг у Миколаївській області пред’явлено цивільний позов на вказану суму», - повідомив старший прокурор прокуратури Олег Умрихін.
Наразі триває судовий розгляд кримінальних проваджень.

Довідково
ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України: зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інших особистих інтересах та в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило інтересам держави тяжкі наслідки та службове підроблення – складання і видача службовою особою завідомо неправдивих документів, а також внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий