«Кубок націй Данон» - повір у свою мрію! » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » «Кубок націй Данон» - повір у свою мрію!

«Кубок націй Данон» - повір у свою мрію!

В Україні продовжуються відбіркові ігри «Кубку націй Данон» - наймасштабнішого дитячого футбольного чемпіонату в світі. 200 000 юних футболістів змагаються за право стати чемпіонами світу у футбольній столиці світу - Бразилії. Вже восени цього року команда-переможець національних змагань представить Україну на міжнародному фіналі турніру. Мрії збуваються і можливо саме наша команда отримає заповітний Кубок із рук легенди світового футболу - Зінедіна Зідана!


З гордістю оголошуємо команди Миколаївської області, які здолали суперників у першому етапі і продовжують підкорювати футбольне поле:
Березанська ЗОШ
Березнегуватська ЗОШ №1
Врадіївська ЗОШ
Кривоозерська ЗОШ
Радсадівська ЗОШ
Рівненська ЗОШ
Мигіївська ЗОШ
ЗОШ №1 м. Вознесенськ
ЗОШ №1 м. Очаків
ЗОШ №3 м. Южноукраїнськ

Марек Войтина, генеральний директор ТОВ «Данон»: «Ми в Данон віримо, що кожен українець може жити на 5 років довше і допоможемо їм досягти цього вже через 5 років. Для цього ми розбудовуємо здорове суспільство через корисні продукти та соціальні ініціативи. Проект «Кубок націй Данон» дає можливість кожному школяреві змагатися за свою мрію , захищати кольори національної збірної на міжнародній арені. Для того, щоб юним чемпіонам вистачало енергії і сил на нові звершення, їм обов'язково потрібно правильно харчуватися. Молоко збагачує організм кальцієм та іншими важливими мікроелементами, а йогурт допомагає травленню та зміцнює імунітет. Вживайте 3 молочні продукти на день і вперед до великих перемог!»

«Кубок націй Данон» - це найбільший футбольний чемпіонат, що об’єднує дітей 10-12 років з 45 країн світу! Щорічно у змаганнях беруть участь близько 2,5 мільйонів школярів з усього світу.

Юні українці беруть участь у «Кубку націй Данон» вже 12 років поспіль. Найбільше досягнення за цей час - почесне третє місце команди з Кременчука в 2000 році. А в 2010 році на турнірі в Південній Африці учні середньої школи № 73 м. Львів посіли почесне п'яте місце. Віримо, що 2014 рік принесе ще більше успіхів і наші хлопчаки підкорять футбольну Бразилію! Вперед до перемоги!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий