У Миколаєві пройшла студентська конференція з бухобліку » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » У Миколаєві пройшла студентська конференція з бухобліку

У Миколаєві пройшла студентська конференція з бухобліку

У Миколаєві на базі Національного університету кораблебудування пройшла Всеукраїнська студентська наукова конференція «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит: проблеми та перспективи розвитку» та Круглий стіл «Викладання обліково-аналітичних дисциплін на факультеті економіки моря».

У Миколаєві пройшла студентська конференція з бухобліку


Під час пленарного засідання завідувач кафедри «Облік та економічний аналіз» НУК професор О.В.Погорєлова виступила з доповіддю, присвяченою формуванню та аналізу людського капіталу на морському транспорті.

Привітавши учасників конференції, голова обласного осередку Спілки економістів України заслужений економіст України Олексій Мірошниченко зауважив, що основою розвитку будь-якої країни є розвиток національної економіки, та підкреслив, що перспективи економічного розвитку України залежать не тільки від уряду, а в першу чергу від громадян, у тому числі і нинішніх студентів-економістів.

Директор регіонального фонду підтримки підприємництва в Миколаївській області Володимир Євсєєв у своєму виступі зокрема зазначив, що на його думку успішними підприємцями можуть бути близько 5% від загального числа та для більшості миколаївських студентів, які навчаються за спеціальністю «облік і аудит» перспективними напрямками для їх успішної реалізації як фахівців може стати робота у транспортно-логістичному напрямі, у аграрній сфері, а також за спеціальністю у європейських країнах і на міжнародних фінансових та товарних ринках. «Усе у ваших руках», - підкреслив він.

Студенти – учасники конференції представили свої доповіді за напрямами:

- національний та міжнародний досвід та напрями розвитку бухгалтерського обліку;

- обліково-аналітичне забезпечення звітності підприємств як основа для прийняття управлінських рішень на мікро- та макрорівнях;

- економічний аналіз діяльності підприємств: стан та перспективи розвитку;

- проблеми обліку, оцінки та аналізу водних ресурсів регіону;

- міжнародний та національний досвід організації, функціонування та розвитку аудиту.

Найбільш активні студенти – учасники конференції були відзначені грамотами та подарунками газети «Все про бухгалтерський облік», які вручила регіональний представник Л.М. Анісім.

У Миколаєві пройшла студентська конференція з бухобліку
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий