Легалізація зайнятості населення

  • 0
Вознесенська ОДПІ надає інформацію щодо проведеної роботи по легалізації зайнятості населення.

З початку 2014 року фахівці Вознесенської ОДПІ входять до складу міської та районної комісій, які здійснюють контроль щодо легалізації існуючих робочих місць на підприємствах, організаціях, установах та у фізичних осіб-підприємців. Склад комісії затверджено рішенням міськвиконкому, яке прийнято на сесії 28.02.2014 року. До складу комісій входять фахівці податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості, управління охорони праці при виконавчому комітеті міської ради та райдержадміністрації.

Постійно проводяться рейди по легалізації населення. У складі комісії здійснюються об’їзди овочевих полів на території Вознесенського району та обстежуються місця здійснення підприємницької діяльності.

З початку 2014 року у м. Вознесенськ перевірено 146 субєктів підприємницької діяльності (СПД). У 11 СПД виявлено 19 працівників без належного оформлення. За результатами вжитих заходів оформлено 19 працівників та до бюджету додатково надійшло 20,62 тис.грн. ПДФО та 1,2 тис.грн. ЄСВ.

З початку 2014 року у Вознесенському р-ні перевірено 103 СПД. У 2 СПД виявлено 2 працівника без належного оформлення. Після перевірки 2 працівника оформлено та до бюджету надійшло 0,72 тис.грн. ПДФО та 1,7 тис.грн. ЄСВ.

Податковою інспекцією щомісячно проводиться звірка даних чисельності найманих працівників у фізичних осіб-підприємців з даними пенсійного фонду. Результати проведених звірок розглядаються на засіданнях комісій для здійснення контролю щодо легалізації існуючих робочих місць на підприємствах, організаціях, установах та у фізичних осіб-підприємців.скачать dle 12.0