Найдосвідченіша економічна кафедра Миколаївщини відзначила свій 50-річний ювілей » Николаевский Обозреватель
 
Николаевский Обозреватель » НИКОЛАЕВСКИЕ НОВОСТИ » Найдосвідченіша економічна кафедра Миколаївщини відзначила свій 50-річний ювілей

Найдосвідченіша економічна кафедра Миколаївщини відзначила свій 50-річний ювілей

29-30 травня відзначає свій 50-річний ювілей «найстарша» з економічних кафедр миколаївських ВНЗ – кафедра економічної теорії Національного університету кораблебудування, що відраховує свій вік з далекого 1964 року.


Вітаючи гостей, завідувач кафедри кандидат економічних наук Ганна Єфімова згадала про історію розвитку кафедри, розповіла про представників її професорсько-викладацького складу, а також згадала добрим словом співробітників, які працювали на кафедрі економічної теорії у минулому.


Ректор НУК професор Сергій Рижков та декан факультету економіки моря професор Володимир Парсяк побажали кафедрі «сім футів під килем» та вручили представникам професорсько-викладацького складу відзнаки Міністерства освіти і науки України, Миколаївської обласної державної адміністрації, Миколаївського міського голови та Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Найдосвідченіша економічна кафедра Миколаївщини відзначила свій 50-річний ювілей


Голова правління обласного об’єднання економістів Спілки економістів України заслужений економіст України Олексій Мірошниченко, привітавши колектив кафедри з ювілеєм, зазначив, що науково-педагогічний колектив кафедри пройшов довгий і достойний шлях свого становлення та розвитку, і свідками, а головне - споживачами результатів науково-викладацької діяльності її викладачів є і студенти-економісти, і студенти усіх інших спеціальностей Національного університету кораблебудування, якім викладається курс «Економічна теорія». І він сам особисто гордий тим, що у його студентській заліковій книжці по предмету «Основи економічної теорії» значиться оцінка «відмінно», яку у червні 1993 року особисто поставив присутній у залі багаторічний завідувач кафедри економічної теорії професор Михайло Григорович Простяков.


Зі святом кафедру економічної теорії НУК привітали науковці та викладачі ВНЗ Миколаєва та інших міст України. У межах програми святкування ювілею кафедри економічної теорії було проведено Всеукраїнські наукові економічні читання з міжнародною участю «Технології та методи піднесення економіки України», участь у яких взяли більш 90 науковців з Миколаєва, Києва, Донецька, Одеси, Харкова та інших міст і регіонів України та іноземних держав, а також студенти Факультету економіки моря НУК.

Вчені-економісти, представники адміністративних органів та ділового середовища поділилися думками та обговорили результати досліджень за напрямками:
- теоретичні аспекти розвитку сучасної економічної науки;
- інноваційна економіка: стратегії, технології, інститути, ринки;
- проблеми та тенденції інноваційного соціально-економічного розвитку підприємств України;
- менеджмент і маркетинг як ключові фактори інноваційного розвитку;
- фінансове управління та податкове адміністрування в умовах сучасної економіки; бухгалтерський облік, аналіз і аудит: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Комментарии:

Оставить комментарий