С начала 2019 повышена минимальная помощь Николаевским безработным

  • 0
С начала 2019 повышена минимальная помощь Николаевским безработным
Відтепер безробітні, які протягом останніх 12 місяців перед реєстрацією у службі зайнятості мали стаж менше 6 місяців або звільнені з так званих «поганих підстав», отримуватимуть мінімальну допомогу в розмірі 610 гривень (раніше — 544 грн).

Для осіб, страховий стаж яких протягом 12 місяців, що передували їх реєстрації як безробітних, становить півроку і більше, встановлено мінімальний розмір допомоги по безробіттю 1630 гривень (2018 році — 1440 грн).

Максимальний розмір допомоги по безробіттю не може перевищувати чотирикратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб (на сьогоднішній день ця сума становить 7684 грн).

Нагадаємо, що загальна тривалість виплати допомоги по безробіттю застрахованим особам не може перевищувати 360 календарних днів (особам передпенсійного віку - не більше 720 календарних днів) протягом двох років з дня її призначення.

Молоді, яка закінчила або припинила навчання в загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах, звільнилася зі строкової військової служби та потребує сприяння в працевлаштуванні на перше робоче місце, у разі реєстрації в установленому порядку як безробітної надається допомога по безробіттю тривалістю 180 календарних днів протягом двох років з дня її призначення в мінімальному розмірі, що встановлюється правлінням Фонду ЗДССУВБ.скачать dle 12.0