В Пенсионном фонде Ленинского района г. Николаев, рассказали о возможностях их веб-портала

  • Сообщить о ошибке
  • 0
В Пенсионном фонде Ленинского района г. Николаев, рассказали о возможностях их веб-портала
Шановні мешканці м. Миколаїв, для Вас створено сучасний електронний ресурс Веб-портал Пенсійного фонду України, завдяки якому можна в режимі он-лайн вирішувати питання з мінімальною витратою часу, коштів, сил і постійно контролювати дані, які впливають на розмір пенсії сьогодні або у майбутньому.

Найзручніші можливості порталу:

Виписка з системи персоніфікованого обліку.

З 2000 року в Україні в повному об’ємі запроваджено персоніфікований облік відомостей про застрахованих осіб. За даними цього обліку здійснюється призначення пенсій.

- Пенсійний фонд надає Вам зручну можливість здійснювати постійний контроль за такими даними, що впливають на Ваші пенсійні права:
- Перелік страхувальників, які подавали по Вам відомості до системи персоніфікованого обліку;

- За кожний місяць, починаючи з 2000 року, по кожному зі страхувальників: сума заробітку, з якої сплачені страхові внески, кількість днів для стажу, відмітка про сплату пенсійного/єдиного внеску;

- Загальні показники за кожний рік, помісячно: загальна сума заробітку, з якого сплачені страхові внески (усього та в межах максимальної величини), страховий стаж;

- Відомості про спеціальний (пільговий) стаж, та відомості про стаж, який зараховується без сплати страхових внесків (БСВ), по страхувальниках і по роках.

Виписка з пенсійної справи (для пенсіонерів).
Пенсіонери – користувачі Веб - порталу мають змогу, не виходячи з дому, отримати такі відомості з власної пенсійної справи, як:

- Назва Закону України, згідно якого призначено пенсію;

- Вид пенсії;

- Сума призначеної пенсії, з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством;

- Дата закінчення виплати пенсії (для пенсій, призначених на певний строк).

Попереднє замовлення паперових документів.
Для Вашої зручності Пенсійний фонд вводить послугу попереднього замовлення паперових документів.

Засобами Веб-порталу Ви можете подати заяву - запит на підготовку паперових документів:

- виписки зсистеми персоніфікованого обліку;
- виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів);
- виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників).

Записи на прийом

Засобами Веб-порталу Ви можете записатися на прийом до органу Пенсійного фонду.


Веб-портал надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

Принциповою відмінністю від попередніх форм інформування Пенсійним фондом через Інтернет є той факт, що Веб - портал надає електронні послуги кожній особі індивідуально. Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних.
Для того, щоб стати користувачем Веб - порталу електронних послуг необхідно звернутись до органів Пенсійного фонду України за місцем проживання і написати заяву, згідно якої вам буде призначено особистий код для реєстрації.

Чекаємо Вас за адресою: м. Миколаїв, пр. Жовтневий, 55 е, Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва, 4 поверх, зал прийому громадян вікно № 7 та на сайті ПФУ: www.portal.pfu.gov.ua

Всі електронні послуги безкоштовні !!!
Керівництво управління ПФУ
в Ленінському районі м. Миколаєва