Акція до Всесвітнього дня боротьби з діабетом (фото)

  • 0
12 листопада Миколаївським обласним центром здоров’я сумісно з соціально відповідальним бізнесом розпочато санітарно-просвітницьких низку заходів до Всесвітнього дня боротьби з діабетом під гаслом «Будьмо здоровими разом!». Цього разу акції спрямовано не лише на профілактику діабету, а й на попередження гіпертонії.

Під час заходу мешканці міста мали змогу дізнатися про ризики та основні симптоми діабету, профілактичні заходи.

Кожен бажаючий мав змогу перевірити рівень цукру крові за допомогою експрес-метода та отримати консультацію фахівця. За допомогою тестів у супермаркеті «П’ятий океан» було перевірено 36 осіб, у двох з них вперше виявлено підвищений рівень цурку в крові.

Такі акції з вимірювання артеріального тиску та рівню цукру в крові заплановано проводити у багатолюдних місцях:

13 листопада з 12.00 до 13.00 – гіпермаркет «Делікатес» (пр. Леніна, 259);

14 листопада з 12.00 до 13.00 – торговельно-розважальний центр «СityСenter» (пр. Леніна, 98);

14 листопада з 14.00 до 15.00 – фойє обласної державної адміністрації (вул. Адміральська, 22).

Мета акції - привернути увагу громадян до основних факторів ризику розвитку цукрового діабету та провести просвітницьку роботу з питань профілактики захворювання.

Під час акції кожен бажаючий матиме можливість проконтролювати свій тиск та рівень цукру крові за допомогою експрес-методу та отримати консультацію лікаря.

Нагадуємо, що учасники акцій, у яких вперше буде визначено підвищений рівень цукру крові, отримуватимуть запрошення на підсумкову лекцію фахівців центру здоров’я «Здоровий спосіб життя. Профілактика цукрового діабету». Лекція відбудеться 14 листопада о 16.00 в актовій залі Миколаївського обласного центру здоров’я (вул. Адміральска, 35, другий поверх). Під час лекції заплановано проведення розіграшу, за підсумками якого чотири учасника безкоштовно отримають глюкометри для самостійного спостереження вдома за рівнем цукру в крові.

Акція до Всесвітнього дня боротьби з діабетом (фото)


Акція до Всесвітнього дня боротьби з діабетом (фото)
скачать dle 12.0