В Николаевском управлении юстиции прошел семинар юрисконсультов

  • 0
04 вересня 2015 року в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбувся черговий семінар юрисконсультів.

Роман Возняк, начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області провів розгорнуту презентацію щодо результатів роботи Міністерства юстиції України із початку 2015 року.
В Николаевском управлении юстиции прошел семинар юрисконсультов


Як зазначив Роман Іванович, від початку роботи нової команди у Міністерстві юстиції України її діяльність спрямована на рішучі та нагальні реформи, впровадження яких стосується кожного громадянина. Станом на сьогоднішній день всі завдання, які ставились Урядом щодо реформування системи юстиції, виконано в повному обсязі.
В Николаевском управлении юстиции прошел семинар юрисконсультов


Зупинюсь лише на ключових проектах, які було впроваджено:

-На початку року було ухвалено рішення про ліквідацію Державної виконавчої служби та Державної реєстраційної служби. Замість 2 окремих структур ми створили відповідні підрозділи в центральному апараті Мін’юсту та регіональних управліннях юстиції. Співробітники ліквідованих структур могли перевестись до нової структури в ході відкритого конкурсу.

-Мін’юст разом із представниками підрозділу Human Capital українського офісу EY (Ernst&Young) проводить незалежне тестування керівного складу органів юстиції різного рівня.

-Із 85 керівників органів юстиції вищої ланки 47 за наслідками тестів та співбесід залишили займані посади. 10 лютого Міністерство юстиції оголосило відкритий і прозорий конкурс на зайняття 47 вакантних посад. Конкурс склав 5-6 людей на місце 19 березня у Міністерстві юстиції пройшов перший іспит.

-Була ліквідована вимога мати досвід роботи в системі юстиції, яка існувала ще з радянських часів. До конкурсу були допущені усі, хто має вищу юридичну освіту та стаж роботи в юридичній галузі 5 років.

-З червня Мін’юст розпочав аналогічні тестування на рівні районних управлінь юстиції – близько 700 управлінь. Орієнтована кількість працівників органів юстиції, з якими буде проведено співбесіди – майже 1400 осіб.

-Мін’юст ставить перед собою завдання до 1 жовтня завершити повне перезавантаження системи юстиції.

-Зараз проходить другий етап конкурсу на 2000 вакансій.


Крім того Роман Вознак розповів і про онлайн-сервіси з реєстрації бізнесу та нерухомості.

«8 квітня в Україні було презентовано і запущено систему надання електронних онлайн сервісів. З початку роботи через систему надання онлайн сервісів послугами на оновленому сайті Мін’юсту скористалися понад 51 тис. осіб. Кількість запитів у окремі дні сягала майже 900. Загалом, нині українці понад 20% відповідних документів отримують через онлайн систему. До кінця року планується довести цей показник до 50%», - зазначив начальник управління юстиції.

Також присутнім розповіли і про новели у сфері державної реєстрації нерухомості, реєстрації бізнесу, про безоплатну вторинну допомогу та про антикорупційну діяльність.
В Николаевском управлении юстиции прошел семинар юрисконсультов

В свою чергу начальник юридичного відділу Головного управління Державної казначейської служби України у Миколаївській області Віктор Хмельницький ознайомив слухачів з основними вимогами до договорів, які укладають розпорядники бюджетних коштів.

Про порядок отримання відомостей з Єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців органами державної влади та органами самоврядування розповість завідувач сектором державної реєстрації юридичних та фізичних осіб – підприємців, реєстрації друкованих засобів масової інформації та легалізації громадських формувань Управління державної реєстрації ГТУЮ В’ячеслав Івков.
В Николаевском управлении юстиции прошел семинар юрисконсультов

З інформацією про надання вторинної правової допомоги виступили директор Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Антонець, начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної допомоги цього ж центру Тетяна Олійник.

Головний спеціаліст відділу реєстрації нормативно – правових актів, правової роботи та правової освіти Олена Кюкало проінформувала про законодавчі новели.скачать dle 12.0