Современная система обслуживания граждан в Пенсионном фонде Ленинского р-на Николаева

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Современная система обслуживания граждан в Пенсионном фонде Ленинского р-на Николаева
Реалізація конституційного права громадян на звернення, підвищення якості та оперативності обслуговування - один із основних пріоритетів роботи управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва.

З метою спрощення процедур отримання послуг, створення належних умов для надання громадянам безоплатних консультацій з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій, захисту їх прав та свобод та відповідно до постанови правління Пенсійного фонду України від 30.07.2015 № 13-1 «Про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України» в структурі управління створено новий відділ – відділ обслуговування громадян.

Тепер для вирішення питань, що стосуються пенсійного забезпечення не потрібно обходити декілька кабінетів, а за прозорими дверима, спостерігаючи за роботою спеціалістів вирішити всі питання в одному місці, протягом робочого дня.

Завдяки комплексному обслуговуванню громадян весь спектр послуг можна отримати на одному поверсі в одному кабінеті, що дозволило скоротити черги і впорядкувати процес надання послуг.

Робота відділу дала змогу спростити процедуру отримання послуг, а саме: велика економія часу, підвищена комфортність та якість обслуговування, можливість отримати вичерпну інформацію, оскільки прийом проводиться щоденно і всі питання вирішуються в одному місці, без ходіння по кабінетах і в будь який зручний час.


Основними завданнями відділу є:
- Підготовка, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо забезпечення права громадян на звернення.
- Надання методичної та консультаційної допомоги з питань пенсійного забезпечення та обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.

Відповідно до цих завдань спеціалісти відділу надають такі послуги:
- надання одержувачам послуги загальної інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсії, тощо;
- надання зразків та бланків заяв, інших документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, видачі пенсійних посвідчень, включаючи надання - консультацій і допомоги у заповненні документів;
- надання роз’яснень, консультацій з питань пенсійного забезпечення та збору;
- перегляд інформації про особу, що міститься в Державному реєстрі загальнообов’язкового державного соціального страхування, автоматизованій системі обробки пенсійної документації, зокрема про сплачені страхові внески, набутий страховий стаж, розмір заробітної плати, дані, на підставі яких призначено пенсію, її розмір і виплату;
- надання одержувачу послуги інформації про виплату пенсій;
- видача довідок про доходи громадян;
- прийом документів на оформлення допомоги на поховання та недоотриманої пенсії;
- прийом, реєстрацію звернень, заяв про надання послуг, скарг, запитів про надання інформації, у тому числі тих, що надходять електронною поштою, -передачу їх для опрацювання іншим відділам управління відповідно до функціональних повноважень;

Обслуговування осіб, які звертаються до управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва, здійснюється шляхом організації прийому громадян стаціонарно – в залі обслуговування та дистанційно в тому числі шляхом надання електронних послуг».

Скайп – зв’язок – відео звязок - ця сучасна інформаційна послуга надає можливість швидко і оперативно отримати відповіді на запитання щодо призначення, перерахунку та виплати пенсій, переліку документів необхідних для призначення пенсій, розяснення щодо змін в пенсійному законодавстві.

Адреса управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва : м. Миколаїв, проспект Жовтневий 55 е, 4 й поверх. Адреса Скайп - зв’язку: mk_pfu_ r01.


Керівництво управління Пенсійного фонду України
в Ленінському районі м. Миколаєва.