За минувшие сутки в Николаевской области произошло 20 пожаров сухой травы и мусора

  • 0
За минувшие сутки в Николаевской области произошло 20 пожаров сухой травы и мусора
За минулу добу, 6 вересня, на Миколаївщині зареєстровано 20 пожеж сухої трави та сміття на відкритих територіях. Дані випадки зафіксовані у Вітовському, Казанківському, Єланецькому, Первомайському, Новоодеському, Вознесенському, Березанському, Арбузинському районах області, містах Миколаїв, Южноукраїнськ, Снігурівка та смт. Братське. Загальна площа, яку пройшов вогонь склала понад 20 Га.

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області забезпечено оперативне реагування на всі повідомлення, що надходили до Служби порятунку «101».

У зв’язку з тим, що неодноразово під час горіння сухостоїв під загрозою знищення опиняються житлові будинки, приватні забудови, господарчі будівлі тощо, рятувальники Миколаївщини закликають всіх громадян дотримуватися правил безпечної поведінки. Не провокуйте пожежі в природних екосистемах та не наражайте на небезпеку себе та свої матеріальні надбання. Будьте пильними та обережними! В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101»!
скачать dle 12.0