Председатель Апелляционного суда Николаевской области с наилучшими пожеланиями обратился к судьям местных судов, вышедших в отставку

  • 0
Председатель Апелляционного суда Николаевской области с наилучшими пожеланиями обратился к судьям местных судов, вышедших в отставку
29 вересня, у конференц-залі Апеляційного суду Миколаївської області відбувся плановий семінар для суддів місцевих судів м. Миколаєва та Миколаївської області.

Цього разу семінар був дещо незвичайним, оскільки заступник начальника ТУ ДСА в Миколаївській області Дзюба О.М. та головний спеціаліст по роботі з персоналом Варварова-Мозолевська Н.В. також взяли в ньому участь, відзначивши тих суддів місцевих судів міста і області, які протягом вересня цього року звільнені у відставку.

Пам’ятні відзнаки вручили:
голові Миколаївського районного суду Персоновій І.Г. та судді цього ж суду Стрєльнікову Д.В.;
голові Первомайського міськрайонного суду Сотській С.О.;
голові Южноукраїнського міського судуПадалці В.О. та судді цього ж суду Бобровському І.М.;
голові Березанського районного суду Дорошенко А.В.;
голові Братського районного суду Марценюку С.П. та судді цього ж суду Губановій В.М.;
голові Вознесенського міськрайонного суду Тустановському О.М. та судді цього ж суду Востріковій Л.В.;
голові Єланецького районного суду Раєвич Т.М.;
голові Снігурівського районного суду Устіченку К.І.;
голові Новоодеського районного суду Гажі О.П,
судді Ленінського районного суду Семерею М.Ф.

Голова Апеляційного суду Миколаївської області Олександр Ржепецький щиро привітав суддів у відставці, побажав їм нових досягнень та успіхів, міцного здоров‘я та гарного настрою, наголошуючи що у Апеляційному судді завжди будуть раді бачити людей, які багато років життя віддали правосуддю, професійно працюючи у судовій системі нашої області та міста.
Після щирих вітань та побажань, заняття з суддями місцевих судів, які продовжують професійну діяльність, провадили заступники голови Апеляційного суду Миколаївської області Віктор Козаченко та Микола Міняйло, а також секретар судової палати у кримінальних справах Володимир Гулий.

Доповідачі обговорювали проблемні питання, що виникають під час розгляду справ у судах першої інстанції, засоби їх вирішення у судовому засіданні і вірне застосування чинного законодавства у таких випадках.

Детальніше обговорювали зміни, які 30 вересня 2016 року, тобто сьогодні, мають розпочатися в організації системи правосуддя України.

Наступний семінар заплановано в останню п’ятницю наступного місяця.

Як і раніше, судді області та міста долучаться до знань і досвіду суддів Апеляційного суду Миколаївської області.скачать dle 12.0