Антимонопольный комитет снова оштрафовал "Николаевоблтеплоэнерго"

  • Сообщить о ошибке
  • 0
Антимонопольный  комитет снова оштрафовал "Николаевоблтеплоэнерго"
У ході здійснення заходів контролю за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції, а саме - виконання рішення адміністративної колегії відділення, а також за результатами здійснення Відділенням комплексного та всебічного розгляду матеріалів заяви споживача щодо дій обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» на ринку надання послуг з централізованого опалення, територіальним відділенням були виявлені ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях зазначеного суб’єкта господарювання.

У ході розгляду справи про порушення, територіальним відділенням було з’ясовано, що ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» не в повному обсязі не впоєному обсязі виконало рішення адміністративної колегії Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 30.12.2014р. № 86-ріш, а саме – пункту 4 рішення, в частині усунення наслідків порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом приведення умов договорів про надання населенню послуг з централізованого опалення та підігріву питної води у відповідність до вимог чинного законодавства.

За результатами розгляду обставин справи, адміністративною колегією територіального відділення було вирішено визнати дії обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго», які полягають у виконанні рішення адміністративної колегії Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 30.12.2014р. № 86-ріш не в повному обсязі, а саме – пункту 4 рішення від 30.12.2014р. №86-ріш в частині усунення наслідків порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом приведення умов договорів про надання населенню послуг з централізованого опалення та підігріву питної води у відповідність до вимог чинного законодавства

- порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 4 статті 50 Закону України „Про захист економічної конкуренції”, а саме: виконання не в повному обсязі рішення органів Антимонопольного комітету України.

За вчинення зазначеного порушення, на ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» накладено штраф відповідно до абзацу першого частини другої статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у розмірі 68 000 гривень.

Крім того, рішенням адміністративної колегії відділення на підприємство накладено зобов’язання щодо усунення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом приведення умов договорів про надання населенню послуг з централізованого опалення та підігріву питної води у відповідність до вимог чинного законодавства у двомісячний термін.