В скором времени пенсию можно будет оформлять в любом отделении Пенсионного фонда Украины независимо от прописки

  • 0
В скором времени пенсию можно будет оформлять в любом отделении Пенсионного фонда Украины независимо от прописки
З нового, 2017 року, українські громадяни зможуть оформлювати власну пенсію без прив’язки до місця реєстрації. Кабінет міністрів України схвалив стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України до 2020 року. Про це інформує Партія Пенсіонерів України.

Повідомляється, що з 1 січня 2017 року в Україні буде запроваджено електронне призначення пенсій у централізованому порядку українським громадянам.

Це означає, що незалежно від місця перебування, людина може звернутися у будь-яку установу системи Пенсійного фонду та зробити повідомлення про свої потреби і отримати відповідь від установи за місцем звернення, а не за місцем реєстрації. Справа про призначення пенсії формуватиметься в електронному вигляді, а паперові пенсійні справи відійдуть у минуле.

Документи будуть оформлювати за 15-20 хвилин. Призначення пенсії буде відбуватися автоматично, людський фактор буде лише на стадії введення та оброблення інформації в електронну базу.

За словами голови Партії Пенсіонерів України Миколи Кукуріки, таким чином українським пенсіонерам спростили процедуру оформлення пенсії.

"Хоча б у технічному плані, але система повертається обличчям до людей. Громадянам потрібно буде подати, заяву, паспорт, ідентифікаційний код, трудову книжку і оформлення пенсії відбуватиметься незалежно від реєстрації чи прописки, за місцем звернення. Це суттєво скоротить процес оформлення пенсії", - повідомив Микола Кукуріка.

Нагадаємо, раніше Партія Пенсіонерів України повідомляла про найбільші ризики пенсійної накопичувальної системи.скачать dle 12.0