В Николаеве нашли тело известного фотографа

  • 0
В Николаеве нашли тело известного фотографа
Понад два тижня тривали пошуки Юрія Пєршина, який 8 жовтня випав за борт яхти «Адмірал» у річку Південний Буг, в районі Варваровського моста. За інформацією очевидців, через погодні умови, фотограф не втримався на плавзасобі та впав у воду разом із фотоапаратурою. Присутні на яхті люди кинули потопаючому рятувальне коло, однак він не встиг дістатися до нього та під вагою мокрого одягу та техніки зник під водою.

Для проведення пошукових робіт залучалися співробітники 10 взводу Державного воєнізованого гірничо-рятувального (аварійно-рятувального) загону ДСНС України на човні «Прогрес-4» та співробітники аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Миколаївській області на човнах «Колібрі» та UMC-600. Проводилися роботи з підводного пошуку, а також зовнішнє обстеження акваторії річки Південний Буг та Бузького лиману.

23 жовтня о 15:15, під час чергового етапу обстеження акваторії та берегової лінії, у воді поблизу СВТ «Автомобіліст», співробітники 10 взводу ДВГРЗ ДСНС України виявили тіло загиблого, без ознак насильницької смерті.

Тіло доставлено до судово-медичної експертизи м. Миколаєва.скачать dle 12.0