Жители Николаевской области написали открытое письмо народному депутату Украины

  • 0
Жители Николаевской области написали открытое письмо народному депутату Украины
Відкритий лист нардепу Лівіку Олександру Петровичу

від жителів села Водяно-Лорино

Шановний Олександре Петровичу!
12 лютого 2015 року громада с. Водяно-Лорино вийшла і перекрила трасу Н-14 (напрямок Кіровоград-Миколаїв). Наболіло людям, що траса геть розбита, а це і зв'язок з областю, і з районом, а коротше – то люди відрізані від цивілізації, а це і лікарні, і все таке інше. Та найбільше боліло те, що у самісінькому центрі села, а це прохід до дитячого садочка і школи 100 метрів, 60-тонні вантажівки розбили геть тротуар!!!

Явилися – не запилилися, й всі до нас! Бігали крутилися, обіцяли як хитрий лис із тої казки, та й просили ми Вас зробити нам не трасу новеньку, а всього-на-всього 100 метрів тротуару, щоб діти не по багнюці ходили до школи і дитячого садочка, і не мільйон тротуар коштує!!! Як Ви думате, чиї вантажівки розбили отой тротуар? – не відповідайте, знаємо, збрешете!!!

Обіцяночка-цяцяночка, кажуть люди, так і у вас вийшло! Ви, Олександр Петрович, великий брехун, Ви збрехали громаді, дітям, а завтра так само збрешете Батьківщині. Ви довго водили нас за ніс, тепер ви розказуєте, що буцімто Ви не можете допомогти, бо влада буде вважать це корупцією (розкажіть це Луценку). Так скажемо Вам, так, ми знаємо, що таке корупція, бо кожного дня відчуваємо це на власній шкірі, а у Вас напевно амнезія, і Ви забули, що корупція і благочинність це різні речі. Пройдуть вибори, чи будете Ви у списках, чи ні, а ось голосувать хто за Вас буде, це вже питання!!!

В кінці кінців виконайте те, що обіцяли, зробіть дітям тротуар…!

Бо такий же відкритий лист напишемо Луценку у київську газету.


Громада с. Водяно-Лорино.
скачать dle 12.0