В Николаеве суд встал на сторону горожан и запретил строительство автозаправки

  • 0
В Николаеве суд встал на сторону горожан и запретил строительство автозаправки
Апеляційний суд Миколаївської області розглянув скаргу представника фізичної особи - підприємця Харламенка Б.З. на ухвалу Центрального районного суду м. Миколаєва від 01 вересня 2016 року у цивільній справі за позовом Середи Л.О. до Миколаївської міської ради про визнання незаконними та часткове скасування рішення міськради, де ФОП Харламенко Б.З. виступає третьою особою.

19 лютого 2016 року позивачка звернулася до суду з позовом про скасування рішення Миколаївської міської ради від 12 листопада 2009 року, яким затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 1174 кв.м в оренду для розміщення автозаправочного комплексу на розі проспекту Героїв Сталінграду та вулиці Новоодеської. Позивачка вважає, що вищезазначене рішення суперечить чинному законодавству, порушує її конституційне право на безпечне для життя та здоров'я довкілля, оскільки порушуються містобудівні та санітарні норми.

В забезпечення виконання можливого рішення суду 01 вересня 2016 року Середа Л.О. звернулася до суду з заявою щодо заборони виконання будь-яких будівельних робіт на спірній земельній ділянці і ухвалою Центрального районного суду м. Миколаєва її заяву задоволено - заборонено будь-якій особі виконання будь-яких будівельних робіт на спірній земельній ділянці.

В апеляційній скарзі представник ФОП Харламенка Б.З. – Покора І.Є. просила ухвалу суду в частині вжиття заходів забезпечення позову скасувати та постановити нову ухвалу про відмову в задоволенні заяви.

Колегія суддів апеляційного суду Миколаївської області в складі Довжук Т.С., Локтіонової О.В. та Ямкової О.О. апеляційну скаргу представника ФОП Харламенка Б.З відхилила, а ухвалу Центрального районного суду м. Миколаєва від 01 вересня 2016 року залишила без зміни, оскільки повністю погодилася з висновками суду першої інстанції, що будівництво об’єктів на спірній земельної ділянці і є предметом спору.

Ухвала набрала законної сили, оскарженню в касаційному порядку не підлягає і внесена до Єдиного Державного Реєстру Судових Рішень.скачать dle 12.0