В Николаеве архитектурная инспекция оштрафовала очередного застройщика

  • Сообщить о ошибке
  • 0
В Николаеве архитектурная инспекция оштрафовала очередного застройщика
Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області, на підставі вимоги Управління СБУ в ході реалізації заходів з протидії і запобігання корупції та організованої злочинності в сфері будівництва, проведено ряд позапланових перевірок на об’єктах будівництва, замовником яких є Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.

Управлінням встановлено, що у грудні 2015 року Замовником (Департаментом житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради) та Підрядником (Дочірнім підприємством “Компанія УКРЕНЕРГОСЕРВІС-М” товариства з обмеженою відповідальністю “Компанія УКРЕНЕРГОСЕРВІС”) порушено вимоги ч.1 ст. 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», а саме: будівельні роботи за вищевказаними адресами виконувались без реєстрації декларацій про початок виконання будівельних робіт щодо об’єктів ІІІ категорії складності. За вказане правопорушення Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради та Дочірнє підприємство “Компанія УКРЕНЕРГОСЕРВІС-М” товариства з обмеженою відповідальністю “Компанія УКРЕНЕРГОСЕРВІС” оштрафовано по 652 500 грн. Загальна сума штрафних санкцій за результатами зазначених перевірок становить 1 305 000 грн.

В січні-вересні 2016 р. Держархбудінспекція здійснила більше 18 тис. планових та позапланових перевірок об’єктів будівництва та на 5,8 тис. об’єктах виявила порушення містобудівного законодавства, що на 20% більше ніж за аналогічний період минулого року. Порушників оштрафовано на загальну суму 205,8 млн. грн.