В Николаеве суд признал виновным депутата сельского совета

  • 0
В Николаеве суд признал виновным депутата сельского совета
Суддя апеляційного суду Миколаївської області Войтовський С.А. розглянув матеріали провадження за апеляційною скаргою прокурора Вознесенської місцевої прокуратури Миколаївської області на постанову Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області від 03 листопада 2016 року, якою закрито провадження за відсутністю складу адміністративних правопорушень щодо депутата Олександрівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області, вчителя початкових класів загальноосвітньої школи Задери А.А.

05.02.2016 року було зібрано 5 сесію Олександрівської селищної ради 7 скликання. Згідно переліку, на вказаній сесії розглядалось питання «Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі». Необхідно було затвердити технічну документацію із землеустрою та передати земельну ділянку в смт. Олександрівка Вознесенського району у власність Задері B.C.
Згідно відібраного пояснення Задери А.А. встановлено, що вона доводиться Задері B.C. невісткою.

З огляду протоколу сесії від 05.02.2016 року та відібраних пояснень встановлено, що при обговоренні питання, яке стосувалось дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Задері B.C., депутат 7 скликання Олександрівської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області Задера А.А. не повідомила сесію ради про виникнення у неї реального конфлікту інтересів та проголосувала.
Суд першої інстанції послався на те, що умислу на вчинення протиправних дій депутат не мала і звільнив її від відповідальності.

Прокурор просив апеляційну інстанцію притягнути Задеру А.А. до адміністративної відповідальності за ч.ч.1,2 ст. 172-7 КУпАП з накладенням стягнення у виді штрафу в розмірі 3400 грн.

Перевіривши надані матеріали провадження, суддя апеляційного суду визнав, що висновки суду першої інстанції про відсутність в діях Задери А.А. складу інкримінованих адміністративних правопорушень, є необґрунтованими, а тому постанову суду скасував, постановив нову, якою апеляційну скаргу прокурора задовольнив, а депутата селищної ради визнав винною та призначив штраф і стягнув судовий збір.
Постанова є остаточною й оскарженню не підлягає.скачать dle 12.0