В Николаеве суд продлил арест хулигану который напал на полицейского

  • 0
В Николаеве суд продлил арест хулигану который напал на полицейского
14 грудня, у Центральному районному суді м. Миколаєва, під головуванням слідчого судді Галини Подзігун, розглянуто клопотання слідчого про продовження міри запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою раніше судимому мешканцю с. Сливино, підозрюваному у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст.348, ч.1 ст.263, ст.348, ч.1 ст.263, ч.1 ст.15, п.1,5,9,13 ч.2 ст.115 КК України.

Нагадаємо: вранці 19 серпня 2016 року в м. Миколаєві на вулиці Спортивній, 19, підозрюваний відкрив вогонь по патрульним поліцейським, які намагалися його затримати, поранивши одного з них у стегно.

Після того, як один із співробітників поліції вибив зброю з рук чоловіка, він кинув осколкову гранату Ф-1 в сторону патрульних, які прибули на підмогу. Граната, з незалежних від підозрюваного причин не спрацювала.

З огляду на те, що чоловік підозрюється у вчиненні ряду злочинів, не має стійких соціальних зв’язків, неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, негативно характеризується за місцем проживання, може переховуватись від органів досудового слідства та суду, продовжувати вчиняти кримінальні правопорушення, 19.08.2016 та 10.10.2016 року слідчим суддею Центрального районного суду м.Миколаєва йому було обрано запобіжні заходи у виді тримання під вартою.

В обґрунтування клопотання щодо продовження терміну запобіжного заходу, прокурор вказував на необхідності отримання висновку психолого-психіатричної експертизи, проведення слідчого експерименту, вирішення питання остаточної кваліфікації дій підозрюваного, надання часу для ознайомлення з матеріалами провадження потерпілим, підозрюваним та його захисником.

З огляду на це, та з урахуванням того, що вказані раніше ризики не зменшились, а застосування більш м’якого запобіжного заходу не є достатнім для їх запобігання, суд задовольнив клопотання слідчого та продовжив строк тримання під вартою підозрюваному до 18.01.2017 року.
скачать dle 12.0