В Николаеве двадцать молодых специалистов получили удостоверение работника прокуратуры

  • 0
У прокуратурі Миколаївської області відбувся навчальний захід для двадцяти молодих фахівців, які на початку січня цього року призначені прокурором області Т. Дунасом на посади прокурорів місцевих прокуратур за результатами успішного проходження тестування.
В Николаеве двадцать молодых специалистов получили удостоверение работника прокуратуры

Це випускники вищих навчальних закладів, спеціалісти-юрисконсульти підприємств, установ, працівники суду, колишні працівники правоохоронних органів, адвокати, помічники адвокатів тощо.

Відкриваючи семінар, прокурор області привітав молодих спеціалістів та зауважив, що в умовах реформування органи прокуратури крок за кроком проходять оновлення своєї системи, прокуратура перебудовується під нові європейські стандарти. «Для кожного з вас це виклик - життєвий, професійний, особистий. Бажаю вам не втратити оптимізму, ініціативи, не бути байдужими, постійно працювати над підвищенням свого професіоналізму», - наголосив прокурор області.

Тарас Дунас запропонував черпати натхнення з творів Великого Кобзаря, зокрема з заповіту "І мертвим, і живим, і ненарожденним землякам моїм...". Такі вислови як «Учітеся, брати мої, думайте, читайте, і чужому научайтесь, й свого не цурайтесь», «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля.», дуже актуальні й сьогодні і звучать духовним заповітом нащадкам.

Про важливі для молодих прокурорів теми щодо особливостей правового статуса прокурора, порядку проходження стажування, розгляду та вирішення звернень, забезпечення доступу до публічної інформації розповіли керівники структурних підрозділів прокуратури області.

За кожним молодим прокурором закріплено куратора з числа досвідчених прокурорських працівників, які повинні їх навчити працювати якісно. «Від того, як ми їх навчимо, залежить ефективність діяльності прокуратури, а значить – стан законності й додержання прав громадян в області сьогодні і в майбутньому», - зазначив Т.Дунас.

Наголошено молодим прокурорам і на необхідності дотримання вимог Кодексу професійної етики та поведінки працівників прокуратури.

Молодим фахівцям вручено посвідчення працівників прокуратури.
З 16 січня 2017 року з метою підвищення кваліфікації, набуття необхідних практичних навичок, молоді спеціалісти проходять спеціальну підготовку у відомчому навчальному закладі – Національній академії прокуратури України.

Наостанок прокурор області звернувся до прокурорів щодо шанобливого ставлення до державних символів України: прапору, гербу та гімну, до державної мови, бути відповідальними, дотримуватись професійної етики та поведінки працівника прокуратури.

«Переконаний, ви не підведете. У добрий час!», - підкреслив прокурор області Т. Дунас.скачать dle 12.0