Главное территориальное управление юстиции в Николаевской области успешно реализовало все запланированные Минюстом реформы

  • 0
Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області у 2016 році виконало усі заплановані заходи щодо реалізації реформ та ініціатив Міністерства юстиції України. Про це сьогодні в ході підсумкової прес-конференції в рамках оголошення результатів роботи Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області у 2016 році повідомив начальник управління юстиції Роман Возняк.
Главное территориальное управление юстиции в Николаевской области успешно реализовало все запланированные Минюстом реформы

Він наголосив: 2016 рік для органів та установ юстиції пройшов в ключі реформ, до яких долучилося і Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області. Постановка конкретних завдань з чіткими строками та цілеспрямована робота за кожним з напрямків дали можливість реалізувати усі поставлені на 2016 рік завдання.

Роман Возняк зазначив, що з 1 травня Міністерство юстиції, територіальні органи юстиції більше не виконують функції з реєстрації майна та бізнесу, органи місцевої влади підключилися до реєстрів та взяли на себе функції з реєстрації нерухомого майна та бізнесу. Проведено багато плідних навчань і вже маємо позитивний досвід з приводу передачі повноважень нотаріусам. І зараз приватні і державні нотаріуси – це дисципліновані групи реєстраторів.

Разом з тим, продовжується розширення найбільшого соціального проекту Уряду – надання безоплатної правової допомоги (БПВД) населенню. З 1 вересня 2016 року в районах та містах обласного значення по Миколаївській області розпочали надавати послуги 18 бюро правової допомоги. Отримати консультацію тут можуть усі громадяни. А соціально незахищені українці мають право на безкоштовного адвоката для представництва у суді», - додав він.

Начальник управління юстиції наголосив: запроваджено можливість подачі електронних документів, скорочено перелік паперів для реєстрації та строки проведення всіх процедур. У нас повноцінно функціонує «Кабінет електронних сервісів» щодо державної реєстрації бізнесу. Можливим є започаткування власної справи, навіть, у режимі он-лайн.

Зі слів Романа Возняка, одним з найбільш популярних та затребуваних сервісів Мін’юсту на сьогоднішній день є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологовому будинку. Нині кожне четверте свідоцтво видається за новим порядком цієї зручної новації.

Через мережу Інтернет активно діє веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Також, у Миколаївській області було запроваджено новий сервіс– електронний апостиль.

Одним з найважливіших досягнень реформи стало запровадження системи адміністративного оскарження рішень реєстраторів. При Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області працює Комісія, що розглядає скарг на дії (бездіяльність) державних реєстраторів.
Главное территориальное управление юстиции в Николаевской области успешно реализовало все запланированные Минюстом реформы

З метою забезпечення доступності надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації громадських формувань заяв для державної реєстрації громадських формувань можна подати через Бюро правової допомоги та через Центри надання адміністративних послуг.

До нашої команди реформ ввійшли дуже активні люди, які прагнуть, щоб була максимально відкрита влада і щоб вона спілкувалася з людьми. Наші досягнення є спільною роботою великої команди людей, які щодня працюють в системі органів юстиції і які є частиною однієї великої справи. Впевнені, що громадяни вже відчувають позитивні зрушення, - підвів підсумок начальник управління юстиції в ході підсумкової прес-конференції в рамках оголошення результатів роботи Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області у 2016 році.


скачать dle 12.0