Губернатор Николаевщины призвал мэров усилить противодействие незаконному игорному бизнесу и наружной рекламе

  • 0
Губернатор Николаевщины призвал мэров усилить противодействие незаконному игорному бизнесу и наружной рекламе
Голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко провів нараду з головами міст та представниками правоохоронних органів. Йшлося про боротьбу з нелегальним гральним бізнесом на території Миколаївщини.

Очільник області перш за все подякував представникам національної поліції за оперативно-профілактичне відпрацювання грального бізнесу, яке проводиться в області в останні місяці. Він зазначив, що сьогодні Миколаївщина посідає третє місце серед інших областей України за результатами роботи в цьому напрямку: «Сьогодні правоохоронці своєю діяльністю довели, що вони дбають саме про громаду», - підкреслив Олексій Савченко.

Голова ОДА доручив головам міст області, надати до правоохоронних органів списки всіх ігрових закладів, які є в містах. Посилити контроль в системі оренди майна, особливо в комунальних закладах.

Друге питання, яке обговорювалося на нараді, це впорядкування ситуації з рекламними вивісками на об’єктах торгівлі та інших закладах: «Хто це контролює? Хто видає дозволи на вивіски? Таке враження, що ринок зовнішньої реклами живе за своїми правилами. Ніхто його не контролює», - сказав Олексій Савченко.

Очільник області дав тиждень мерам міст обласного значення на наведення ладу в цій сфері. І в черговий раз наголосив про відповідальність кожного представника влади перед громадою.скачать dle 12.0