В Николаеве суд запретил национальному университету им. Сухомлинского эксплуатировать оборудование повышенной опасности

  • 0
В Николаеве суд запретил национальному университету им. Сухомлинского  эксплуатировать оборудование повышенной опасности
Миколаївський окружний адміністративний суд задовольнив позов управління Держпраці у Миколаївській області (далі – Управління) до Миколаївського національного університету ім.Сухомлинського про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду шляхом повної заборони експлуатації устаткування підвищеної небезпеки, яке створює загрозу життю та здоров’ю співробітників та осіб, які знаходяться у закладі.

Підставою для вжиття заходів стала відсутність дозволу на експлуатацію устаткування підвищеної небезпеки, а саме підземного газопроводу низького тиску, внутрішніх газопроводів.

Скасування заходів реагування щодо державного нагляду можливе у разі, коли обставини, які стали підставою для вжиття заходів реагування, перестануть існувати або будуть усунуті.

Зазначимо, що дозвіл видається органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, на безоплатній основі на підставі висновку експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання, проведеної експертно-технічними центрами, які належать до сфери управління центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці, або незалежними експертними організаціями, які забезпечують науково-технічну підтримку державного нагляду у сфері промислової безпеки та охорони праці.

Управління Держпраці у Миколаївській області
скачать dle 12.0