Губернатор Николаевщины заявил, что Центр по реабилитации участников АТО должен быть одним из лучших в Украине

  • 0
Губернатор Николаевщины заявил, что Центр по реабилитации участников АТО должен быть одним из лучших в Украине
Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко провів нараду щодо створення на Миколаївщині центру реабілітації учасників АТО.

Для обговорення були запрошені фахівці з госпіталю інвалідів війни, регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів, соціальної служби, психологи, волонтери, ветерани АТО, спортсмени.

«За дорученням Президента України прийнято рішення про створення Центру реабілітації, - сказав очільник області. - Події, які відбуваються на сході: загострення бойових дій, кількість загиблих і поранених ще раз доводить – тут, на місцях, треба працювати з людьми. Дійти до кожного. Допомога військовослужбовцям з АТО та їх родинам була, є і буде першочерговою», - підкреслив Олексій Савченко.

Очільник області зазначив, що особливістю центру повинна стати комплексна допомога. За трьома напрямками – медичному, психологічному та фізичному. Крім того, треба передбачити надання психологічної допомоги сім’ям загиблих. В тому числі, якщо знадобиться – і дітям.

«Якщо ми робимо такий Центр, то він має бути забезпечений всім необхідним, укомплектований кращими спеціалістами», - сказав голова облдержадміністрації. Він також розповів, що до нього вже зверталися бізнесмени, які готові безкоштовно передати для Центру обладнання для масажу м’язів електричним струмом.

Особливу увагу Олексій Савченко попросив звернути на спорт. Передбачити можливість фізично займатися учасникам АТО з різними категоріями поранень.

Голова облдержадміністрації надав доручення у триденний строк надати йому вже готовий проект про місце розташування Центру, фінансування його діяльності, комплектацію необхідним обладнанням та персоналом. Наприкінці наради він звернувся до присутніх: «Я прошу сьогодні всіх вас розглянути найкращі варіанти для реабілітаційної допомоги нашим захисникам. Я хочу, щоб Центр на Миколаївщині був одним з найкращих в Україні», - наголосив Олексій Савченко.скачать dle 12.0